HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

AHENKPAK temizlik ile doğru yerdesiniz .
           İstanbul Anadolu yakasında 2000 yılından bu yana en çok tercih edilen temizlik sektörünün başında yer almaktadır . Profesyonel temizlik şirketleri arasında , kısa sürede kalitesini ispat etmiş ve birçok projeye devam etmektedir . 
           Siz değerli müşterilerimizin temizlik alanındaki tüm temizlik işlerini sizlere refah ve temiz ortamlar sunmak misyonumuzun en önemli parçasıdır . AHENKPAK temizlik firması , zaman dilimine uygun , hijyen kurallarına özen gösteren , kaliteyi benimsemiş şekilde %100 garanti sunan bir firmadır . AHENKPAK temizlik için en önemli faktör siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve bizlere duyduğunuz güvendir . Profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız . Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak müşteri odaklı , çözüm odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz . AHENKPAK temizlik ailesi olarak sizlerin ve sevdiklerimizin yaşam alanlarında fabrika temizliği , ofis temizliği , ev , iş yeri temizliği , restorant , cafe , iç ve dış cephe cam temizliği , plaza , okul , banka , duvar , koltuk yıkama , yerinde halı yıkama , yağlı zemin temizliği , mağaza , camii , AVM , merdiven , gemi ve yat temizlikleri , ilaçlama , dezenfektan , zemin cila ve bakım işleri , tarihi bina temizliği , su baskını temizliği , basınçlı su ile temizlikler gibi yerlerde sizlere öncelikle saygı ve sevgi çerçevesinde , itina ve özveri ile destek olmaya çalışıyoruz . En iyi , samimi ve güler yüzlü ekip ve ekipmanlarla ve kaliteli ürünlerle hijyenik , temiz ve hızlı hizmet konusunda iddalı bir firmayız . İstanbulun her semtine hizmet vermekteyiz . Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak için , kendini geliştirerek hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini her daim daha da iyileştirmeyi hedefleyen vizyonda çözümler sağlamaktayız . İnsanlar ve diğer tüm canlılar temiz ortamlarda rahat bir şekilde yaşayabilmekte ve nefes alabilmektedirler . Bu yüzden AHENKPAK temizlik ailesini güvenle ve gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz . Geçmişten gelen tecrübeler doğrultusunda bizi tercih eden bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun temizlik çözümleri ve düzenli programlar belirleyip , hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalarak hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz . Kurumsal temizlik firmaları arasında sektöre yön veren ve müşteri potansiyelini sürekli arttıran bir şirket olma özelliğimizi devam ettirmeliyiz . 
         Sağlık ve temizlik birbirini tamamlayan insani bir ihtiyaçtır . Öyle ki biri olmadan diğerinin varlığından söz edilemez . Sağlık temizlik üzerine kurulur . İnsan sağlığı yaşam fonksyonlarının dengeli ve seyrinde devam etmesidir . Bu dendenin ve devamlılığın bir çok etkeni vardır . Bunlardan en önemli husus temizliktir . Temizlik ise AHENKPAK temizlik şirketinin işidir .

 

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak