Kadıköy Temizlik Şirketi

Kadıköy Temizlik Şirketi

Kadıköy Temizlik Şirketi

Birçok alanda temizlik işlemiyle faaliyet gösteren firmamız Kadıköy temizlik şirketi olarak adıköy ve İstanbul’da önce uygulamalara imza atmıştır. Ofis işyeri mağaza Cafe Restaurant Plaza tarihi yapıtlar gibi birçok alanda temizlik hizmetleri veren firmamız ileri teknikler kullanarak alanları temizlemenin yanında ekstra hijyen için ezenfekte işlemleri de yapmaktadır. Iyonizer teknolojileriyle İleri temizleme metotları kullanılmaktadır. Firmamız her türlü temizlik gereksinimin izle başta Kadıköy olmak üzere Kadıköy’ün tüm semtlerine hizmet ulaştırmaktadır. Aynı zamanda Kadıköy merkezde olan firmamız adıköy haricinde İstanbul geneline hizmet ulaştırmaktadır.

İç Mekan Temizliği

Office ev ve benzeri alanlarda rutin temizlik işlemlerini vermekteyiz. 7/24 temizlik hizmeti veren firmamız Kadıköy temizlik şirketi olarak tüm iç mekânlarda detaylı temizlik yapmaktadır. Evlerinizde yerinde halı temizliği, yerinde koltuk temizliği, yorgan yıkama, perde yıkama gibi birçok temizlik ihtiyacınız profesyonel olarak karşılanmaktadır. İç mekanlar arasında yer alan ofisleriniz de profesyonel temizlik hizmetleri ile hiçbir elektronik cihazınıza zarar verilmeden ve belge düşmanlarınız kaybedilmeden, zarar verilmeden temizlik işlemleri yapılmaktadır. Ofis temizliğinde ekstra olarak hem mesai saatleri içerisinde hem mesai saatleri dışında Temizlik Hizmetleri verilmektedir. Ofis temizleme hizmetleri içerisinde cam temizliği masa temizliği zemin temizlikleri ortak kullanım alanları temizlikleri Çöp dökme küllük dökme kapı kolları elektrik anahtarları gibi temizliğe ihtiyaç duyulan her konuda hizmet sağlanmaktadır.

Zemin ve Dış Cephe Temizliği

Kadıköy temizlik şirketi olarak hizmet varmış olduğumu İstanbul bölgesinde detaylı olarak zemin ve dış cephe cam temizliği yapılmaktadır. Firmamız teknolojik olarak en gelişmiş temizleme araçlarından faydalanmaktadır. Bu sayede fayans Granit epoksi tüm zeminlerde makineler ile süpürme ve paspas ama işlemleri yapmaktadır. Sizler adına belirli periyodik çizelgeler oluşturarak bu çizelgeler doğrultusunda temizlikten sağlanmaktadır. Dış cephe asansörleri, sepetli vinçler ve benzeri kaldırma Ekipmanları ile binaların dış cephelerinde oluşan kirlenmeleri gidermek için firmamız profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir. Birbirinden farklı hizmet yöntemleri en uygun temizleme metodu seçilerek gereksinim duyduğunuz temizlik işlemleri tarafınıza profesyonel olarak sunulmaktadır.

Bu hizmetlerimiz dışında yerinde Halı Yıkama hizmetleri, fabrika temizliği, Otel temizliği, su baskını sonrası temizlik, hastane temizliği, villa temizliği, yangın sonrası temizlik, yiyecek içecek tüketilen alanların temizliği gibi birçok Temizlik Hizmetleri de profesyonel olarak Kadıköy temizlik şirketi olan firmamız tarafından tarafınıza sunulmaktadır.

Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliği

Teknolojik gelişmeler ile birlikte müstakil ya da orta katlı binaların yerlerini büyük binalar aldı. Sıkışan şehir yapısı, nüfus artışı vb. etkenlere bağlı olarak inşaat şirketleri tarafından gökdelenler inşa edilmektedir. İnsanlara aslında daha fazla yer açmak adına yapılan bu yapıların en büyük sorunları cam ve dış cephe temizliğidir. Yüksek katlı binalarda standart temizlik ekipmanları ile bu işlemin yapılması çok da mümkün olmamaktadır. Ayrıca işin tehlikeli olması ve profesyonellik gerektirmesi sebebi ile bir iş kolu olarak kabul edilmektedir. Firmamız Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliği gibi İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasındaki illerine hizmet sağlamaktadır. Standart temizlik elemanları ile yapılan bu işlemlerde kaza riski fazla olacağından dolayı profesyonel firmalar tarafından yapılması daha sağlıklıdır.

Cam kaplama olan ve yalıtımlı binalarda cephe temizliği önemli olmasına karşın riski bir iş ortamı teşkil etmektedir. Özel temizlik solüsyonları, özel temizlik bezlerinin yanı sıra güvenlik önlemleri alınmadan temizliğe başlanılmaması gerekir. Paslanmaz çelikten, pvc ya da metal malzemelerden hazırlanan dış yüzeylerde giydirilmiş binalarda da temizlik firmamız sayesinde işlem güven içinde yerine getirilmektedir. Şirket sayılarının artması, arada bir rekabetin oluşmasına sebebiyet veriyor olsa da işini çok güzel yapan firmalar bulunmaktadır. Firmalar bu anlamda birbiri ile yarışırken Ahenk Pak Temizlik müşteri memnuniyetine önem vermesi sebebi ile rakiplerinden ayrılmaktadır.

Çok katlı giydirme söz konusu olduğunda farklı aletlere ve makinelere ihtiyaç duyuluyor. Platform, sepet ya da vinç olmadan bu işlemlerin yapılması mümkün olmuyor. Riskli bir işlem olması sebebi ile Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliği yapılırken profesyonellik gerekiyor. Yine tehlikelerin en aza inmesi için işlemin yakından takip edilmesi ve gerekli önlemlerin alınması gerekiyor. Firma olarak İstanbul içi tüm ilçelere hizmet sağlıyoruz. İş yeri, ofis, hastane, okul, konut gibi farklı ortamlarda firmamızca cam temizliği yapılmaktadır. Uzun süreli koruma, temiz ve parlak bir görünüm ile birlikte firmamız yüksek katlı yapılarınıza prestij katmaya devam etmektedir. Büyük binalarda, gökdelenlerde, camlı kulelerde atmosfer kaynaklı çeşitli kirler oluşabilmektedir. Binalarda dış yüzeylerde oluşan bu kirlerin uzaklaştırılması bina ömrünü de artırmaktadır.

Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliğine Başlarken Nelere Dikkat Edilir?

Yağmur suyu gibi çeşitli etkenler dış cephe yüzeylerinin kirlenmesine sebep olmaktadır. Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliği hizmeti veren firmamız tarafından güvenlik önlemleri ile birlikte uzman ekibimiz temizlik ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. İşlemleri titizlikle gerçekleştiren firmamız tarafından müşteri memnuniyeti de önemsenmektedir. Apartmanların, gökdelenlerin vb. temizliği yapılırken iş kazaları da en aza indirilmektedir. Temizlik işlemi öncesindeAhenk Pak Temizliktarafından yerinde incelemeler yapılmakta ve daha sonra temizlik işlemi başlamaktadır.

  • Temizlik işine başlamadan evvel binanın kir durumu incelenir. Yağmur, toz, oksit gibi etkenlerden kaynaklı kirlenme olup olmadığı kontrol edilir.
  • Temizliğin en son ne zaman yapıldığı hakkında bilgi alınır.
  • Temizliğin gerçekleştirileceği çevre hakkında detaylı bilgi sahibi olunur. Trafik gözetlenir, izin almak gerekiyor ise ilgili yerlerden izinler alınır.

Araç, malzeme, gereç ve gerekli olan detaylar bu kurallara göre tercih edilmektedir. Yılda 2 kez önerilen bu temizlik daha kısa periyotlarla da yapılabilmektedir. Temizlik ne kadar kısa sürede yapılırsa binaların dış cephelerinin hasar görme ihtimali de o derece ortadan kalkacaktır. Özellikle büyük kentlerde önemsenen bu durum yapımı zor bir iştir. Belirli ölçütler doğrultusunda belirlenen fiyatlar çerçevesinde yapılan bu işlemin fiyatlarında belirleyici olan bazı etkenler de bulunmaktadır. Çevre koşullarının yanı sıra fiyatta yükseklik en temel belirleyicidir. Binanın boyutsal durumu, camlı yapısı, kullanılacak olan ekipmanlar, temizlik ürünleri vb. bağlı olarak fiyatlar farklılık arz etmektedir. Ayrıca inşaat sonrası yapılacak olan temizlikler diğerine göre de pahalı olmaktadır.

Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliğinde Tercih Edilen Ekipmanlar

Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliği yapılırken halat, asansör, vinç, sepet gibi pek çok araç da kullanılmaktadır. Temizlik malzemeleri ile birlikte fiber bezler tozların uzun süre cam yüzeyine yapışmamasını önlemektedir. Kısa sürede bu işlemi yapan firmamız tarafından gerekli olan tüm ekipmanlar temizlik yapılacak olan alana getirilmektedir. Fazla sulu ya da kuru silme yöntemlerinin yanı sıra iyi bir temizlik yapabilmek için mutlaka kurulama işlemleri yapılmalıdır. Bu durum su lekelerinin oluşmasına engel olacaktır. Ekip çalışması halde kısa süre içinde tamamlanan işlem uzun süreli temizlik fırsatı yakalamanızı sağlar.

Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliği yapılırken kullanılan malzemeler de farklılık göstermektedir. Dış ekipmanlar, temizlik ekipmanları, bezler vb. kullanılacak olan pek çok ekipmandan söz edilebilir. Tercih ettiğimiz malzemeler kaliteli ve kimyasal madde içermeyen ürünler olmaktadır. Zorlu lekelerin çıkması için ağır kimyasallar kullanılması, kazıma gibi teknikler uygulanması yüzeye zarar vereceğinden bu işin profesyonellik gerektirdiğini söylemek de yanlış olmayacaktır. Dış cepheniz cam, mermer, doğal taş vb. farklı olabilir. Bu durum temizlik yapılmasına engel değildir. Temizlik işlemi yukarıdan aşağı olacak şekilde yapılmaktadır. 16 metreden yüksek olan noktalarda iş sağlığı ve güvenliği kuralları gereğince kafesli vinçlerden yardım almaktayız.

Cam temizliğine başlamadan evvel tozlu yüzeylerin tozlardan arındırılması gerekir. Bunun için pelüş ya da çek pas yardımı ile temizlenmesi sağlanır. Aksi halde tozlar olacağından dolayı cama ıslanma ile birlikte daha çok yapışacaktır. Dış cephelerde çevresel etkenlere bağlı olarak güneş yanıkları, yağmur sularının bıraktığı kireç tortuları oluşabilmektedir. Bu lekelerin temizliği yapılırken malzemeye zarar verilmemelidir. Temizlik konusunda eğitim almış olan personellerimiz tarafından Kadıköy Dış Cephe Cam Temizliği hizmeti verilirken iş güvenliği de göz ardı edilmez. Kendini geliştirmiş ekibimiz pek çok ilçeye olduğu gibi Kadıköy’e de hizmet veriyor.

Erenköy, 19 Mayıs, Fenerbahçe, Fikir tepe, Göztepe, Caddebostan, Koşuyolu, Rasim paşa, Zühtü paşa, Suadiye, Osman ağa, Merdiven köy, Fener yolu gibi pek çok noktada temizlik hizmeti sağlanmaktadır. Ticari işletmelerin ve ticaret bölgelerinin yanı sıra firmamız tarafından konutlara da bu hizmet verilmektedir. Sizlerin belirleyici saatlerde hava koşullarını da dikkate alarak bu hizmeti sağlayan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlar sunmaktadır. Bina imajı ne kadar düzgünse dışarıdan bakıldığında da o derece albenili olacaktır.

Firmamız tarafından temizlik öncesinde gerekli olan araştırmalar yapılmakta, hem hızlı, hem güvenlikli temizlik hizmeti sağlanmaktadır. Dış cephe ve camların temizliğinde kaliteli hizmet veren Ahenk Pak Temizlik çevre dostu temizlik ürünleri, uzman kadrosu ve teknikleri ile sektörün öncüsü konumundadır.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak