Tuzla Temizlik Şirketi

Tuzla Temizlik Şirketi

Tuzla Temizlik Şirketi

Günümüzde çoğu insan iş yeri veya evi için temizlik hizmetlerinden faydalanmayı tercih ediyorlar. Tuzla temizlik şirketi arayanlar profesyonel hizmet almak için bizlere ulaşıyorlar. İstanbul’da vermek olduğumuz profesyonel temizlik hizmetleri ile ön plana çıkmaktayız. Sağlıklı koşullarda yaşamak ve çalışmak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi olarak müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktayız. Uzman personeller ile çalışıyor olmanın yanı sıra son teknoloji ve kalitede ekipmanlar kullanmaktayız. Kusuruz bir temizlik arayanlar doğru bir temizlik şirketi vasıtasıyla bunu emek harcamadan buna ulaşabilirler.

Temizlik Şirketi ile Anlaşmanın Avantajları

Ev temizliği konusunda iş hayatının yoğunluğu sebebi ile geniş bir zaman ayrılamaması, dolayısıyla iyi temizlenememesi sonucuyla karşılaşılıyor. Ayrıca aileler çocukların da olması sebebiyle temizliğe diledikleri kadar vakit ayıramıyorlar. Sağlık problemleri olan bazı kişilerin ise temizlik malzemeleri ile teması uygun olmayabiliyor. Ayrıca büyük ev ve iş yerlerinde temizlik istenildiği kadar ayrıntılı ve kolay olmayabiliyor. Bu sebeple bir temizlik şirketi ile anlaşmak bir gereklilik haline gelebiliyor. Temizlik şirketleri profesyonel ekipmanlar ile en ayrıntılı şekilde söz konusu eşya ve yerleri tertemiz yapabiliyorlar. Ayrıca en büyük avantajlardan bir diğeri müşterilerin hiçbir zorluk altında kalmadan bu hizmetten faydalanabiliyor oluşudur. Zamandan tasarruf edilmesine yarayan bu işlemi işinde profesyonel kişiler en kaliteli temizlik malzemeleri ile eşyaları yıpratmadan temizlemekteler.

Temizlik Şirketi Hizmetleri

Temizlik işini yapmakta olan firmalar çok çeşitli hizmetleri üstlenmekteler. Tuzla temizlik şirketi önde gelen isimlerinden birisi olarak siz müşterilerimize çeşitli temizlik hizmetleri vermekteyiz. Ev temizliğinin yanı sıra fabrika, okul hastane, kafe, plazalar, villalar, alış veriş merkezleri, okul, gibi daha birçok mekânda profesyonel temizlik sunmaktayız. Aynı zamanda zorlu inşaat sonrası atıklarını da sizler için temizleyerek büyük bir yükten kurtarıyoruz. Tarihi bina temizliği gibi incelik isteyen temizlik işlemi konusunda da uzman ekibimiz ile siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda memnuniyet garantili hizmet veriyoruz. Halı ve koltuk yıkama gibi işlemleri de son teknoloji ekipmanlarımız ile herhangi bir yıpranmaya yol açmadan maksimum hijyenle teslim ediyoruz. Siz de bizlere ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilir; kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Tuzla Dış Cephe Cam Temizliği

Cam ve dış cephelerin temizliğini üstlenen firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize profesyonellik anlayışı için hizmet aktarımı yapılmaktadır. Camların ve dış cephenin temizliği sanıldığı kadar kolay değildir. Bireysel çalışmalar ile yapılması zor ve tehlikeli olmakla birlikte bu gün gelişen teknoloji ile birlikte ulaşmanın neredeyse imkânsız olduğu devasa büyüklükte binalar inşa edilmektedir. Gökdelenler, plazalar, rezidanslar, iş hanları, alışveriş merkezleri vb. büyük camların temizliğinde çalışacak personelde de deneyim aranmaktadır. Herhangi bir iş kazasına mahal vermemek, puslanma ve dalgalanmaların önüne geçmek gibi pek çok detaydan oluşan Tuzla Dış Cephe Cam Temizliği firmamız tarafından büyük bir titizlik içinde yapılmaktadır.

Hizmetimiz oldukça deneyim gerektirmektedir. Uzman kadromu ve personellerimiz tarafından asma sepet, makaslı platform, vinç vb. ekipmanlar kullanılarak hizmet verilmektedir. Yüksek binalara erişmek zor olmakla birlikte yapı itibari ile binalar değerlendirildiğinde de tek çeşit olmaması sebebi ile yükseltiye erişmek için farklı araçlardan yardım alınmalıdır. Kimi binalar çıkıntılı, kimi binalar ise düzdür. Bu amaçla hangi aracın kullanılacağına henüz temizliğe bağlamadan önce heyetimiz yaptığı araştırmalar ile karar vermektedir. Metal yüzeylerin ve camların zarar görmemesi için titizlikle çalışılmalıdır. Toz ve kirlerden arındırılmış camların hem silmesi kolay olur, hem de dışarıdan parlak görülürler. Bilinçli yapılan temizlikler ise kar, yağmur sebebi ile oksitlenen yüzeylerde ve toza karşı üstün koruma sağlamaktadır. Bu sayede dış cephenin estetik görünümü de bozulmayacaktır.

Tuzla Dış Cephe Cam Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Ediyoruz?

İçmeler, Aydıntepe, Aydınlı, Anadolu, Fatih, Evliya Çelebi, Akfırat, Tepeören, İstasyon, Cami Mah. Vb. Tuzla Dış Cephe Cam Temizliği hizmeti veren ender firmalardan bir tanesiyiz. İstanbul içi Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm bölgelere hizmet götüren firmamız tarafından kurumsallık anlayışı ile hizmet veriliyor. Diğer firmaların aksine bizler için önemli olan sizlerin gönlünü kazanmak ve evlerine ekmek götüren çalışanlarımızın can güvenliğini korumaktır. Uzun yıllardır deneyimli olan ekibimiz tarafından verilen bu hizmet cam ve yüzeylerin ayrıcalıklı olarak değerlendirilmesi sürecini de kapsamaktadır. Her camın kendine özgü bir yapısı ve kir durumu bulunmaktadır. Yüzeylerde kullanılan kimyasalların ise kesinlikle TSE belgeli olması gerekmektedir.

Yanlış yapılan uygulamalar sonucu camlara ve dış yüzeylere kalıcı hasarlar verilebilmektedir. Geriye dönüşü olmayan bu hatalar yüklü tutarlar ödeyerek yaptırdığınız dış cephenizin estetik görünümünü de bozmaktadır. Ayrıca camların uygun olmayan malzemeleri ile temizlenmesi ömürlerinin de kısalmasına yol açmaktadır. Korozyonu hızlandıran bu maddelerin yanı sıra firmamız tarafından malzemeler özenle tercih edilmektedir. Yine iş güvenliği yasası çerçevesinde müsait olan ekip ve ekipmanlar ile faaliyet göstermekteyiz. Tecrübelerimiz ve yaptığımız araştırmalar neticesinde en az yılda 2 kez dış cephe temizliğinin yapılması gerektiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Binayı korozyona karşı koruyan Tuzla Dış Cephe Cam Temizliği aynı zamanda estetik görünümü de yok etmeyecektir. Harici olarak cam temizliğini oluşturan şahısların güvenlik önlemi almadığı, SGK kapsamında çalışanları olmadığı, insan ve çevre sağlığına zarar veren kimyasallar kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu durumlarda sorumluluk hizmet alıcısına da kalabilir. Kurumsal bir firma ile çalışmak en zor durumlarda dahi karşınızda bir muhatap bulmak demektir. Talep etmeniz durumunda çalışanlarımıza ait belgeler, izin belgeleri vb. sizlere sunulacaktır. Müşteriye şeffaf olan firmamız tarafından bina yüksekliği ne olursa olsun, aynı zamanda farklı dış cephe sistemleri ile de uyumlu olmak kaydıyla hizmet verilmektedir. Alüminyum, alikoband, cam giydirme vb. farklı dış cephe sistemleri ile binanım konumuna uygun araç tercih edilerek siz değerli müşterilerimizin temizlik ihtiyaçları giderilmektedir.

Makaslı platform, örümcek vinç, asma sepet, dağcı gibi farklı erişim metotları binanın konumuna göre tercih edilir ve bina için en müsait olan çözüm üretilir.

Tuzla Dış Cephe Cam Temizliği Süreci Nasıl Başlıyor?

Tuzla Dış Cephe Cam Temizliği yapılmadan evvel temizlik yapılacak noktada inceleme yapmak gerekiyor. Binanın lokasyonu, kir durumu, inşaat sonrası mı temizlik yapılacağı gibi detayların incelenmesinin ardından bir temizlik raporu hazırlanıyor. Temizlik sürecine başlarken sözleştiğimiz tarih ve saatte personellerimiz ekipmanları ile birlikte hazır bulunuyor. Öncelikle camlarda bulunan toz ve kirler arındırılıyor. Bu işlem için gündüz vakitlerini tercih etmek daha doğru olacaktır. Ayrıca dışarıdan bakıldığında temizlik durumu hakkında fikir sahibi de olunabilmektedir.

Güneş ışığı, yağmur, pas, kir gibi çeşitli etkenlerden kaynaklı olarak binaların camlarında ve dış yüzeylerinde derin lekeler oluşmaktadır. Bireysel çalışmalar ile bu noktalara erişilmeyeceği gibi aynı zamanda da oldukça tehlikeli olmaktadır. Kirlenme sonrası cam yüzeyince pek çok bakteri ve mikrop bulunmaktadır. Bu etkenler iklim koşulları ile birleşmekte ve yıpranmaya davetiye çıkarmaktadır. Kirlilik işletmelerde, evlerde vb. ağırlanan misafirlerde, okullarda öğrencilerde, hastanelerde hastalarda kötü bir imaj ortaya koymaktadır. Çevresel faktörler neticesinde ortaya çıkan bu kirlerin arındırılması için toz alma işlemi sonrasında camın silinmesi ve çek paslanması yer almaktadır.

Tercih edilen temizlik kimyasalları insan ve çevre sağlığına zarar vermemeli, cam yüzeyinden yağışla birlikte aktığında dış cepheye zarar verme riski olduğundan dolayı iyi durulanmalıdır. Ayrıca güvenlik önlemleri hat safhada olmalı, maddi ve manevi kayıpların önüne geçilmelidir. Metal yüzeylerin temizliği ve bozulmaması da önemli bir konu olmakla birlikte camın kalitesi açısından da bu durum önem taşımaktadır. İnce camlar, düşük kalitede kullanılan materyaller sebebi ile cam yüzeylerinde paslanmalar meydana gelmekte ve camların ömrü de azalmaktadır. Bu duruma karşı düzeyli periyotlarla temizlik yaptırmak çok önemlidir. Ahenk Pak Temizlik gerekli belge ve ekipmanlara sahip, alanında tecrübeli bir firmadır. Uygun fiyat avantajları ile her ölçekten firmaya, kurumlara, konutlara vb. alanlara hizmet verilmektedir.

Tuzla Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları

%100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veren firmamız tarafından kaliteli temizlik malzemeleri kullanılmakta, güvenliği sağlamak adına gerekli ekipmanlar bina yapılarına uygun olarak tercih edilmektedir. Tuzla Dış Cephe Cam Temizliği için uygun fiyatlar sunan firmamız Anadolu yakasında dilediğiniz her ilçeye hizmet götürmektedir. Camların ve dış cephenin ömrünü uzatmak, kirler arındırılarak ortama ışık girişini sağlamak yapmanız gerekenler arasındadır. Ayrıca kirli bir bina imajınız açısından da olumsuz etkiler barındırır. Çünkü dış cepheniz binanızın vitrinidir. İhmal edilmiş bir dış cephe korozyon ve oksitlenme riski ile de karşı karşıyadır.

Temizliğin zor olmaması, lekelerin katranlaşmaması ve dış cephenizin korunması için sizler de düzenli aralıklar ile Ahenk Pak Temizlik ‘den hizmet alabilirsiniz.

 

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak