Zemin Yıkama

Zemin Yıkama

Zemin Yıkama

Zemin denildiğinde akla birçok çeşitli alan zemini gelmektedir. otogarlarda, büyük mağazalarda, alışveriş merkezlerinde ve daha birçok alanda halı kullanılmamasına rağmen sık sık zemin pislenmektedir. Halıların olduğu alanlarda dahi açıkta kalan zeminler kirlenebilir. Farklı zemin türleri farklı miktarlarda kir tutarak zaman içerisinde zemini yıpranmasına da neden olur. Firmamız zemin yıkama hizmetleri ile zeminlerin türü ne olursa olsun detaylı temizlik sağlamaktadır. Teknolojik olarak tam donanımlı ekiplerimiz tarafından kısa sürede temizlik işlemlerine başlanarak zeminlerde oluşan tüm kirlilik bertaraf edilmektedir.

Zemin Yıkama Nasıl Yapılır

Firmamız zemin yıkama konusunda profesyonel ekiplere ve teknolojik ekipmanlara sahiptir. Zeminin özelliklerine göre ve zeminin büyüklüğüne göre ekipman seçimi yapılmaktadır. Yine zeminin özelliğine göre temizlik malzemesi seçilmektedir. Öncelikte zemin ıslatılarak tüm kirlerin yumuşaması sağlanmaktadır. Doğru şekilde analiz edilen zeminler en uygun temizleyici ürünler ile makineler yardımı ile temizlenmektedir. Ancak hassas zeminlerde zemine uygun olarak farklı hassas makinalar kullanılmaktadır. Aynı zamanda zemin temizlemeleri halıdan parkeye kadar çeşitli zeminlerinde temizlenmesi mümkündür.

Her türlü zeminin temizlenmesinde müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Bu nedenle müşterinin talepleri doğrultusunda zemin yıkama işleminin ardından zemin cilalama işlemi de yapılmaktadır. Yıkama işleminin ardından yapılan cila işlemi ile zeminin tekrardan kirlenmesi geciktirilir. Profesyonelce yapılan bir yıkama işleminin ardından yapılan profesyonel bir cila işlemi 3 yıl zeminin korunmasını sağlar. Zeminin korunması ile beraber daha parlak, daha yeni, daha temiz görünmesi sağlanır. Yıkama işleminin ardından yapılan cila işlemi ile zeminin tekrar kirlenmesi geciktirilir temizleme ise gözeneklerin cila ile kapanmasından dolayı kolaylaşır.

Zemin Yıkama Fiyatı

Zemin yıkama işlemleri profesyonel çalışanlar tarafından gelişmiş makinalar ile yapılması gereken bir işlemdir. Detaylı olarak zeminin yıkanması için farklı büyüklüklerde ve farklı özelliklerde makinalar bulunmaktadır. Bu makinaların maliyetleri oldukça yüksektir. Halıya ve çevreye zarar vermeyen bu makinalar pahalı olması nedeniyle birçok temizlik firması tarafından satın alınamamaktadır. Firmamız birçok zeminde yıkama işlemi ve yine aynı makinalar ile cila işlemi yapabilmektedir. Ve tüm işlemler piyasanın en uygun ücretleri ile sizlere sunulmaktadır. Garantili temizleme işlemlerimiz ile sizlerde kısa zamanda daha hijyenik bir ortama ulaşabilirsiniz.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak