Zemin Cila Atma

Zemin Cila Atma

Zemin Cila Atma

Yaşamımızı sürdüğünüz veya çalışma alanlarınızın veyahut da alışveriş merkezleri gibi büyük alanların hem temiz kalabilmesinin sağlamak hem de göz alıcı bir parlaklığa sahip olması için zemin cila atma işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Firmamız en gelişmiş ürünler ile kristalize cila işlemleri yapmaktadır. Mermer, fayans, traverten gibi birçok zeminde yapılan bu işlemler büyük oranda sonuç vermektedir. Yalnızca parlaklık elde edilmesini değil aynı zamanda daha doğal ve daha temiz bir görünümün kazandırılması sağlanmaktadır. Aynı zamanda cila maddesinin uygulanan zemini koruma özelliği bulunmaktadır. Derinlemesine temizleme yaparak kirden veya inşaat kalıntılarından kurtulan zemin aynı zamanda tekrar kirlenmeye karşı da daha dirençli olmaktadır. Özellikle yüzeylerdeki mikro gözeneklerin kapanması ile bu alanları toz ve kir ile dolması engellenmektedir.

Zemin Cilalama İşlemi Nasıl Yapılır

Günümüzden A’dan Z’ye birçok şey makineler yardımıyla yapılmaktadır. Bu kapsamda yaşam alanlarının ve insanın kullandığı bütün alanların temizliği ve cila işlemleri de makinalar yardımı ile yapılabilmektedir. Halı yıkama ve zemin yıkama gibi birçok özelliğe sahip olan bu makinalar tarafında farklı aparatlar satılarak zemin cilalama işlemleri de yapılabilmektedir. Firmamız tarafından zemin cila atma hizmetleri en gelişmiş teknolojik cihazlar ile yapılmaktadır. Öncelikle cila yapılacak alan kaliteli deterjanlar ile detaylı olarak temizlenmektedir. Detaylı temizlik yapıldıktan sonra makine aparatı değiştirilerek zemine uygun cila seçimi yapılır ve makina ile cila işlemi zemine uygulanır. Cilalama işlemi uygulanırken zeminin iyi yıkanması ve metrekare yeteri kadar cilanın dökülmesi önemlidir. Aynı zamanda cila uygulama için kullanılan keçe cila uygulamaktan sonra parlatmak için değiştirilmesi gerekmektedir.

Zemine Cila Atma Fiyatı

Cila işlemleri uygulandığı zeminde gerekli özen gösterildiği durumlarda oldukça kalıcı ve koruyucudur. Hassasiyetle uygulanan bir cila 3 sene zemini koruma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda zemini korumakla beraber kirlenmesini de önlemektedir. Cilanın koruyuculuğu piyasadaki durumu nedeniyle cilanın ücreti bir hayli fazladır. Bu nedenle zemin cila atma işlemleri bir miktar maliyetli görülmektedir. Ancak mermerlerin korunması ve temizlik masraflarını da azalması nedeniyle uzun vadede bakıldığında cila işlemi oldukça ucuz bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamız sektörde profesyonel ekipleri ile hizmet vermekte olup kaliteli cila atma işlemlerini en uygun fiyatlara sunmaktadır.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak