Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Yaşam alanlarımızda en çok kullandığımız ürünlerin içerisinde şüphesiz halılar bulunmaktadır. Özellikle ofis ve cami birçok kişi tarafından kullanılan alanlarda belli periyotlarda halı temizliğinin yapılması gerekmektedir. Ancak büyük ebatlardaki halıların veya halı fleksleri kaldırılarak halı fabrikalarına götürülüp temizlenmesi işlemi oldukça zordur. Hem zaman alan hem de yüksek maliyetli olan bu işlemler yerine yerinde halı yıkama teknikleri uygulanarak halıların bulunduğu alanlarda kısa süre içerisinde yıkanması gerçekleştirilebilir. Geliştirilmiş teknolojiler sayesinde yaşam alanlarınızda sevdiklerinizin ve sizlerin sağlığını tehdit eden problemlerin kısa süre içerisinde ortadan kaldırılması mümkündür.

Yerinde Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Firmamız halılarınızın cinsine ve yapısına göre farklı yıkama teknikleri kullanmaktadır. Halılar yalnızca kirlenmekle kalmayıp aynı zamanda içerisinde birçok canlıyı barındırması nedeniyle derinlemesine yapılmayan temizlikler çeşitli rahatsızlıklara neden olabilir. Bakteri üretiminin artması ile özellikle çocuk ve evcil hayvanlarınız da solunum yolu rahatsızlıkları görülebilir. Bu bilinçle firmamız derinlemesine her türlü halının yerinde yıkanabilmesi için yerinde halı yıkama hizmeti vermektedir.

Firmamız Teknolojinin son imkânlarını kullanarak halı yıkama işlemleri yapmaktadır. Halının türüne göre buharlı yıkama, köpüklü yıkama gibi farklı teknikten kullanmaktadır. Firmamızyaşam alanlarındaki halının durumuna göre ve cinsine göre köpükleme yaparak yine makina ile bulunduğu yerde yıkanmasını sağlamaktadır. Yapılan yıkama işlemlerinde halıya herhangi bir zarar verilmediği gibi derinlemesine havanın içindeki bakteriler temizlenir. Özel halılarda ayriyeten hassas davranılması gerektiği için buharlı yıkama sistemleri kullanılır. Bu sistemle sayesinde aynı zamanda antibakteriyel uygulamalarda yapılmış olur. Firmamız halı yıkama esnasında halılara zarar vermeyecek ve kalıntı bırakmayacak özel ve kaliteli ürünler kullanmaktadır.

Yerinde Hali Yıkama Fiyatı

Yerinde halı yıkama hizmetlerinde firmamız farklı teknikler ve farklı ürünler kullandığı için ürün öncesine ve yapılacak işleme göre farklı fiyat skalası uygulanmaktadır. Firmamız halı yıkama hizmeti veren firmalar arasında en uygun fiyat garantisi ile yaşam alanlarınıza ki tüm halı çeşitlerini itinayla yansımaktadır. Aynı zamanda yaşam alanlarınızda dezenfekte işlemleri gerçekleştirerek daha sağlıklı ve daha konforlu ortamlarda yaşamanızı sağlamaktadır. Sizlerde hizmetlerimizin detayları hakkında bilgi almak için firmamız telefon numaraları ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak