Villa Temizliği

Villa Temizliği

Villa Temizliği

Yaşam alanlarımız ve kullandığımız her alan zaman içerisinde bakterilere ve kirlere maruz kalmaktadır. En basitinden insanoğlu hiçbir şey yapmadığı alanda dahi saç partikülleri ortamın pislenmesine neden olmaktadır. Bu durum zaman içerisinde mikro canlıların türemesi ve sağlığa zararlı bir ortamın oluşmasına neden olmaktadır. Yaşam alanlarınız arasında yer alan villa temizliği bakımından oldukça teferruatlı bir ortamdır. Firmamız yaşam alanlarınızda oluşan temizlik gereksinimlerinize en uygun yöntemlerle gidermektedir. Bu kapsamda dolu villa boş bir villa ya da tadilat tamirat sonrası villa temizliği işlemleri yapmaktadır. Çalışan, çocuk ya da evinde hastaya da çocuk bakan aileler için düşük ücretlerle ortamların temiz olmasını sağlamaktayız. Kaliteli, detaylı, hijyenik, korunaklı temizlik yöntemlerimiz yine yaşam alanlarımızın tamamının da farklı çözümler ile temizlik hizmeti sürdürmekteyiz.

Villa Halı Ve Mobilya Temizliği

Villa ve ev ortamlarında yaşam alanımıza oluşturarak çeşitli ev eşyalarının periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir. Firmamız yaşam alanlarını bak detaylı olarak temizlik hizmeti sunmaktadır. Halılarınız koltuklarını yorgan ve panjur perdeleriniz yerine gelişmiş teknolojiler kullanılarak temizlenmektedir. Özellikle ahşap mobilyalarınız hiçbir zarar verilmeden hem dezenfekte edilmekte hem de itina ile kirlerinden arındırılmaktadır.

Aynı zamanda villa temizliği kapsamında detaylı olarak ortak kullanım alanlarındaki lavabo klozet ve benzeri alanlarda detaylı olarak temizlenerek dezenfekte işlemi uygulanır. Özellikle Islak zeminlerde fayans ve derz arası temizliği dahi detaylı olarak yapılmaktadır.

Dış Cephe Ve Çam Temizliği

Yaşam alanlarınızda iç ortamlarınız kadar canlarınız ve dış cephenin de kirlenmesi söz konusudur. Bu alanların kirlenmesini beklemeden periyodik aralıklarla temizliğinin yapılması zeminler üzerinde kalıcı kirlerin oluşmasının önüne geçebilmek için önemlidir. Sizler de yaşam alanlarınızın temizliğini sağlamak için villa temizliği hizmeti veren firmamız ile görüşerek detaylı temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız villalarınızın camlarını hem içeriden hem dışarıdan detaylı olarak temizlemektedir. Gelişmiş teknolojik cihazlar kullanarak hem cam cephelerinizin hem de mermer fayans ve benzeri cephelerinizi dışarıdan detaylı olarak temizlenmesini sağlamaktadır. Sizlerde detaylı villa temizliği için firmamız ile görüşerek en uygun fiyat tekliflerinden faydalanabilirsiniz.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak