Ümraniye Temizlik Şirketi

Ümraniye Temizlik Şirketi

Ümraniye Temizlik Şirketi

Günümüzde korona virüs nedeniyle temizliğin ne kadar önemli olduğu bir kere ortaya çıkmış iken ev ya da ofis farketmeksizin hijyen ve temiz olması sağlık açısından da önemlidir. Söz konusu ev temizliği olduğunda zamanzaman yaşanan bazırahatsızlıklardan yada temizlik yapmak yorucu olduğundan veya çalışma şartları nedeniyle temizlik yapmak zor olabiliyor. İşte tam da bu noktada Ümraniye temizlik şirketi temizlik konusunu sizinadınıza çözmeye devam ediyor. Ümraniye temizlik şirketi sadece bireysel müşterilerine değil aynı zamanda kurumsal müşterilerine de hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca toplu kullanım alanları olan yerleri de müşterilerinin talepleri doğrultusunda temizlemeyi sürdürüyor. Müşteri odaklı çalışmayı kendisine ilke edinen firmamız müşteri memnuniyetini %100 sağlamayı da kendisine hedef edinmiştir.

Ümraniye Temizlik Şirketi Personel

Ümraniye temizlik şirketi personel seçiminde de seçici davranmaktadır. Hijyen ve temizlik eğitimlerine gönderdiği ve sertifikası bulunan deneyimli personellerle çalışmayı tercih eder. Ayrıca müşterilerinin temizlik konusunda ihtiyaç duyduğu personel konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bünyesinde barındırdığı personelin adli sicil kayıtları gibi güvenlik kayıtlarını da bulundurmaktadır. Firmamız başarısını müşteri odaklı olması ve deneyimli personelleri ile sürdürmeye devam etmektedir.

Ümraniye Temizlik Şirketi Hizmet Alanları

Ümraniye temizlik şirketi hizmet alanları ofis, büro, endüstriyel temizlik, villa ve kurumsal firmaların temizlik hizmetlerinin yanı sıra personel istihdamı gibi alanlarda uzmanlaşmıştır. Firmamız tüm temizlik hizmeti ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaya devam ediyor. Kurumsal ve müşteri memnuniyeti odaklı olan Ümraniye temizlik şirketi ev, ofis, fabrika, dış cephe cam temizliği, zemin cilalama, yangın sonrası temizlik ve personel istihdamı gibi konularda da hizmet vermeye devam ediyor. Temizlik bittikten sonra müşteri memnuniyetinde %100 başarıyı yakalamak ve hizmet kalitemizi arttırmak için müşteri memnuniyet formlarımızla da hizmetinizdeyiz.Temizliğin ardından tekrar hizmet talep ediyorsanız yine aynı şekilde gün ve saat ayarlaması yapılarak temizlik hizmeti talebiniz doğrultusunda devamlı olarak tekrarlanacaktır. Her türlü sorun ve önerileriniz ya da talepleriniz için müşteri hizmetlerimizi arayınız. Web sitemizi ziyaret edebilir fiyatlarımız hakkında bilgi almak  için  telefonla arayabilirsiniz.

Ümraniye Dış Cephe Cam Temizliği

Cam ve dış cephe temizliği evlerde dahi zor olurken büyük binalar için daha da zor olmaktadır. Firmamız yüksek katlı binalarda cam ve dış cephe temizliğini profesyonel bir şekilde yerine getirmektedir. İstanbul Anadolu yakası Ümraniye başta olmak üzere pek çok ilçede de varız. Sizlerin de bir temizlik firması arayışınız varsa doğru adrestesiniz. Firmamız teknolojik ekipmanlar kullanarak temizlik işinin büyük bir sorun olmasının önüne geçmektedir. Vinç ve platform sistemleri ile yapılan dış cephe cam temizliğinde çalışanların güvenliği de hat safhada olmaktadır. Alanında uzman çalışanlarımız uzun yıllardan beri süregelen tecrübeleri ile Ümraniye Dış Cephe Cam Temizliği konusunda Ahenk Pak Temizlik olarak bizlere destek olmaktadır.

Çalışanlarımıza ve müşterilerimize değer veren çevre dostu bir firmayız. Pek çok firma tarafından önemli olan sadece alanın temizlenmesi olabilir. Temizlik malzemelerinin tercihi bu noktada çok önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Çevre ve insan sağlığına zarar vermeyecek temizlik malzemelerinin tercih edilmesi ile birlikte ayrıca dış cephe de zarar görmemiş olacaktır. Atmosferin bıraktığı etkiler sebebi ile dış cephe çok çabuk bir şekilde kirlenebilmektedir. Aynı zamanda camlar temizlenmediğinde ortama girecek olan gün ışığı da azalacaktır. Gündüz dahi elektrik kullanmak durumunda kalabilirsiniz. Dış cepheye firmalar, okullar, hastaneler yüklü harcamalar yapmaktadır. Temizliğin periyodik olarak yapılmaması durumunda da ne yazık ki dış cephe zarar görebilmektedir.

Ümraniye Dış Cephe Cam Temizliği yapılmadan evvel firma çalışanlarımız lokasyonda inceleme yapmaktadır ve talep edildiği zamanda demo hizmeti verilmektedir. Binanın yükseltisi, genişliği, trafik yoğunluğu, kir durumu gibi özelliklere bağlı olmak kaydı ile her bina kendi açısından değerlendirilmelidir. Bu değerlendirme sonrasında kullanılacak olan temizlik malzemelerine ve yönteme karar verilmektedir. Bina yeni yapılmış ve inşaat atıkları bulunuyor ise temizlik daha zorlu olacaktır. İnşaat atıklarının elle temizlenmeye çalışılması, kesici ve delici alet kullanılması sonrasında çeşitli sorunlar meydana gelecektir. Bu sebeple temizlikte işi bize bırakmanız gerekiyor. Dış cephenin zarar görmemesi ve camların ömrünü yitirmemesi amacı ile dikkatli olunmalı ve güvenilir firmalar ile iş birliği yapılmalıdır.

Sepetli vinç, teleskop, dağcı stili gibi yükseltilere farklı araç ve gereçlerle uzanmak mümkündür. Çalışanlarımızın güvenliğini ihmal etmemekle birlikte temizlikte yüksek kalite hedeflemekteyiz. Periyodik aralıklar ile firmamıza yaptıracağınız temizlik sonrasında aslında kirler güneş ve yağışın etkisi ile yüzeye yapışmayacağı için daha kolay temizlenecektir ve bu da maliyetin düşmesine sebep olacaktır. Uygun fiyatlar ile verdiğimiz hizmetlerin yanı sıra maliyetten kar elde etmek için sağlığa uygun olmayan temizlik malzemelerini kullanmıyoruz. Cam kenarlarına konan kuşlar bile bu zararlı kimyasallardan etkilenecektir. Ayrıca güneşin etkisi ile daha da işin içinden çıkılmaz bir durum meydana gelecektir. Bu tür sıkıntılar ile karşılaşmamak adına sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Teknoloji sürekli olarak gelişiyor. Tek katlı ya da birkaç kattan oluşan binalar artık tarih oluyor. 40 katlı gökdelenler, plazalar, iş merkezleri ihtişamı ile göz kamaştırırken bu alanların dış cephelerine de ciddi yatırımlar yapılıyor. Yatırımların karşılıksız kalmaması ve ömürlerinin uzaması için kesinlikle temizlik hizmeti alınmalıdır. Ayrıca temizlik yapılırken bu alanda kullanılan kesici aletler camlarda çizikler oluşmasına sebep olabilir ve camın ömründe de azalma meydana gelebilir. Bu tür durumlarla karşılaşmamak adına yumuşak ve fiber olarak adlandırılan ürünler tercih edilmelidir.

Ümraniye Dış Cephe Cam Temizliği belirli normlar çerçevesinde yapılmalıdır. Temizlik açısından en doğru olan yukarıdan aşağıya başlamaktır. Aşağıdan yukarı doğru temizlik yapılırsa temizlenen camlar da kirlenecektir. Buna dikkat edilmekle birlikte çalışanlar için yüksek güvenlik önlemleri alınmalıdır. Şayet sepetli vinç vb. ekipmanlar kullanılıyor ise çalışanlarda muhakkak emniyet kemeri bulunmalıdır. İş sağlığı ve güvenliği yönetmelikleri çerçevesinde çalışanların güvenliğinden işveren sorumludur. Profesyonel olmayan firmalar bu elemanları bünyelerine dahil etmeyip yalnızca iş olduğunda günlük usulü ile çalıştırdığında yasal olarak herhangi bir hal elde edilmeyeceği gibi bir işin kötü sonuçlarını sizler tazmin etmek durumunda kalabilirsiniz. Tüm bu durumlarla karşılaşmamak adına referansları olan, belgeleri tam olan firmalar ile iş birliği yapmak gerekiyor. Bu konuda var olan firma arayışlarınıza en kaliteli cevabı veren Ahenk Pak Temizlik süregelen tecrübesi ile birlikte dış cephe ve cam temizliği konusunda harikalar yaratıyor.

Ümraniye Dış Cephe Cam Temizliği hizmeti veren firmamızdan hizmet aldığınızda asla pişman olmayacaksınız. Tecrübemiz, deneyimli ekibimiz ile birlikte işimizi titizlikle yapıyoruz. Özellikle kullanılan araç ve gereçleri titizlikle tercih etmeye çalışıyoruz. Belirli standartlarda imal edilmiş, TSE belgesi olan, bakanlık izinleri tam olan ürünleri tercih etmekteyiz. Ağır kimyasallar temas ettiğinde dahi yüzeyin bozulmasına sebep olacaktır. Bu durumda yüksek tutarlarda harcamalar yaptığınız dış cepheniz de zarar görecektir. Dış cephe sistemlerinin pek çoğunun değiştirilmesi de mümkün değildir. Bu sebeple hijyen sağlamak adına kullanılan malzemeleri iyi tercih etmek gerekiyor.

Camların yüzeylerinde var olan bakteriler ve mikroplar zamanla tüm bina yüzeyine dağılmaktadır. Yapıların dış cepheleri adeta koruma görevi görmekte, tozun ve kirin iç ortama girmesini engellemektedir. Camlar açıldığında pervaz aralarından da tüm tozlar içeri girebilmektedir. Bu tür durumlar ile karşılaşmamak adına periyodik aralıklar ile temizlik hizmeti alınmalıdır. Şayet bu hizmeti almadığınızda firma imajınız da yerle bir olacaktır. Bir firma ile iş anlaşması yapmaya gittiniz, binanın konumu çok iyi olmasına karşın camlardan bu güzel manzara görülmüyor ise firma imajını sorgularsınız. Aynı şekilde misafirlerinize temiz bir ortam sunmak istersiniz. Konutlarda olan bu ihtiyaç aslında hastanelerde, okullarda, ofislerde de vardır.

Ümraniye Dış Cephe Cam Temizliği yapan firmamız Ümraniye’nin her noktasında profesyonel hizmet götürmektedir. Çalışanlara verdiğimiz önemle birlikte müşteri memnuniyetini esas alan firmamız uygun fiyat seçenekleri de sunmaktadır. Fiyat belirlemesi yapılırken her müşteriye aynı fiyat bilgisinin aktarılmamasının sebebi ise bina yükseklikleri başta olmak üzere, kirlerin zorluğu gibi etkenlere bağlı olmaktadır. Ekibimiz yerinde inceleme yaptığında sizlere fiyat hakkında da detaylı bilgi aktarılacaktır. Temizlik firması seçmek oldukça zordur. İşini iyi yapan kişiler kadar kötü yapanlar da bulunmaktadır. Bu sebeple güvenilir bir firma ile iş birliği yapmak sizlere pek çok avantaj sunacaktır. Sektörün öncüsü olan firmamızdan alacağınız hizmette pişman olmayacağınız gibi anlaşmalar dahilindeperiyodik temizlik işlemlerinde de görüşmeyi hedeflemekteyiz. İş güvenliği, etkili temizlik, uygun fiyat avantajları için Ahenk Pak Temizlik olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak