İstanbul Temizlik Şirketleri

İstanbul Temizlik Şirketleri

Temizlik şirketleri arasında uygulamaları ile önde gelen firmamız birçok alanda temizlik hizmeti vermektedir. Günümüzde hijyenin önemini çok daha fazla anlaşıldığı bir hastalık süreci yaşanmaktadır. Hem kirlilik açısından hem de bakteri açısından yaşam alanlarında ve çalışma alanlarında yapılacak olan temizlikte insanları birçok farklı hastalıklardan korumaktadır. Bu duruma hakim olan firmamız yaşam alanlarının ve çalışma alanlarını maksimum derecede hijyenik olmasını sağlamaktadır. Gelişen teknolojileri yakından takip ederek hem daha kolay ve daha hızlı hijyene kavuşmak yöntemlerine bünyesine kazandırmaktadır. Bu sayede daha hızlı hizmet sunarak ihtiyaçlarınızın acilen karşılanmasını sağlamaktadır. Özellikle çalışma alanlarında temizliğin acil yapılması konusunda yapılan mükemmel planlamalar çalışmalarınızın korunması ve sekteye uğramaması için oluşturulmaktadır.

Firmamız yıllardır temizlik şirketleri arasında hizmet vermekte olup işyeri temizliği, ev temizliği, fabrika temizliği, lokanta temizliği, spor salonu temizliği, alışveriş merkezi temizliği, okul yurt temizliği gibi alanların temizlenmesinde aktif rol oynamaktadır. Firmamız online randevu almanız durumunda istediğiniz gün ve saat için rezervasyon yapmaktadır. Yapılan rezervasyon öncesinde sigorta işlemini gerçekleştirerek temizlik yapılacak alandaki tüm ekipmanlar sigortalanmaktadır. Sonrasında güvenilir profesyonel ekipler tarafıma alanın itina ile temizlenmesi gerçekleştirilmekte en son dezenfeksiyon işlemi yapılarak alandan ekipler ayrılmaktadır. Hizmetten memnun kalmanız durumunda periyodik olarak temizlik tekrar edilmektedir. Profesyonel ekiplerimiz tarafından yaşam alanlarınızda ve çalışma alanlarınızda yapılan temizlik neticesinde hijyenik bir ortamda yaşamanın keyfini sürmek de size kalmaktadır.

Temizlikte Güvenilir Profesyonellik

Firmamız temizlik şirketleri arasında güvenilir bir marka haline gelmiştir. Uygulamaları kullanmış olduğu ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ile alanında öncü olan firmamız günden güne büyümektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve özgüven ile birçok farklı alanda temizlik hizmeti sunulmaktadır. Yalnızca temizlik alanında faaliyet göstermekte olan firmamız temizliğin her türlüsüne hakimdir. Bu sayede farklı alanlarda gerçekleştirilmesi gereken farklı uygulamaları kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Firmamız tüm çalışanlarına rutin olarak yüz yüze eğitim vermektedir. Aynı zamanda bütün ekiplerimizin yeterlilik belgeleri bulunmaktadır. Bu sayede profesyonel ekiplerce yaşam alanlarınız ve çalışma alanlarımız temizlenebilmektedir.

İster evlerin temizliği olsun ister iş yerlerimizin temizliği olsun isterseniz alışveriş merkezlerinin temizliği olsun fark etmeksizin bütün alanlarda ekipman ve temizlik ürünleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Temizlik yapılacak alanlarda gerekli olan tüm ürünlerin firmamız tarafından karşılanması müşterilerimizin gönlünün rahat olmasına neden olmaktadır. Müşterilerin temizlik malzemelerini almak istemeleri durumunda temizlik malzemesi konusunda herhangi bir kesinti yapılmadan temizlik işlemine devam edilmektedir. Yaşanılan yoğunluktan dolayı iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde ve daha birçok alanda daimi olarak görev yapacak personellerimiz için adli kayıt talebinde bulunuyoruz. Bu sayede güvenilir profesyoneller ile çalışılması sağlanmaktadır. Her yönüyle müşteri mutluluğunu baz alan hizmet sunulmaktadır. Temizlik şirketleri arasında az rastlayacağınız telafi temizlik hizmetleri de sunularak memnun kalmamanız halinde temizliğinizi tekrar edilmesi sağlanmaktadır.

Temizlik İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Temizlik alan fark etmeksizin itina ile yapılması gereken bir işlemdir. Zorlu alanların temizliği ise alana zarar vermeden ve tamamen temizlenebilmesi için profesyonellik gerektirmektedir. Firmamız profesyonel personeller ile çalışmakta olup her alanın detaylı olarak temizlenmesini sağlamaktadır. Teknolojik cihazların kullanılması sayesinde temizlik işlemi yapılırken aynı zamanda mikropların ve bakterilerin de %100 öldürülmesini sağlamaktadır. Firmamız temizlik işlemlerinde doğal ürünler kullanmaktadır. Bu sayede alerjen etki içermeyen insan sağlığına zarar vermeyen temizlik hizmetleri sunulmuş olmaktadır. Firmamız temizlik şirketleri arasında bu yönüyle nadir rastlayabileceğiniz bir firmadır. Firmamız hızlı ve modern dokunuşlarla temizlik yaptığı alanlarda profesyonel sonuçlar elde etmektedir. Müşterilerin %100 memnun kalacağı bir temizlik olmasını sağlamakta, müşterilerin memnun olmaması durumunda da firmamız telafi temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Firmamız yaşam alanlarınızda veya çalışma alanlarımızda bulunan mutfak, banyo ve tuvalet gibi özel alanların pırıl pırıl olmasını sağlamaktadır. Özellikle evlerde bulunan salon mutfak ve yatak odasının özenle temizlenmesini de uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Ekonomik olarak yaşam alanlarınızı temizleyebilmenize olanak sağlayan firmamız temizlik şirketleri arasında sayılıdır. Saat bazlı olmayıp alanın temizliği bitene kadar çalışan ekiplerimiz alanın temizliği bitmeden alanı terk etmemektedir. Düzenli eğitimleri verilmekte olan temizlik personellerimiz sayesinde her türlü temizleme yöntemi ile personellerimiz bulunmaktadır. Her alanda temizlik için istenilen her saatte profesyonel personellerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Alanlarda Temizlik Hizmetleri Sunuluyor?

Firmamız temizlik şirketleri arasında en geniş yelpazede hizmet sunan firmadır. Yaşam alanlarından çalışma alanlarına kadar birçok alanın temizlenmesinde faaliyet göstermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Bu  kapsamda firmamız ev temizliği, ofis temizliği, kurumsal alan temizliği, villa temizliği, apartman temizliği, site bina temizliği, restoran temizliği, banka temizliği, yangın sonrası temizlik, su baskını sonrası temizlik, fabrika temizliği, hastane temizliği, dış cephe temizliği, ibadethane temizliği, zemin temizliği, halı halıflex temizliği, koltuk ve mobilya temizliği hizmetleri sunmaktadır. Hizmet sunulan her alanda alanın ön değerlendirmesi yapılarak organizasyon şeması uygulanmaktadır. Günübirlik ya da uzun vadede tekrar eden temizlik hizmetleri sunulmaktadır.

Hizmet sunulan her alanda firmamız maksimum hijyen sağlayarak uzun süre hijyenin korunması için çeşitli uygulamalar yapmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde çalışma alanlarınızda ve yaşam alanlarınızda sağlığınızın korunabilmesi sağlanmaktadır. Firmamız aynı zamanda inşaat temizliği hizmetleri de vermektedir. Tadilat sonrası veya inşaat sonrası zorlu bir süreç olan temizliğin kolaylıkla gerçekleştirilebilmesi sağlanmaktadır. Firmamız temizlik şirketleri arasında sorumluluğu en fazla olan firmalardan birisidir. Bu yönüyle firmanız birçok alanda kendini sorumluluk görmekte ve bu bilinçle detaylı hizmet sunmaktadır. Otel fabrika rezidans gibi alanlarda detaylı temizlik hizmetleri yapmakta ayrıca özellikle otel gibi alanlarda daimi temizlik personeli hizmeti de sağlanmaktadır.

Günümüzde temizlik şirketleri için zor olan cam silim işlemlerinde firmamız itina ile gerçekleştirmektedir. Yaşam alanlarının iç kısımlarında titizlik ve yapmış olduğu temizlik hizmetlerini Dış cephede yaz da firmamız yoğun olarak talep görmektedir. Yalnızca cam cephelerde değil aynı zamanda alüminyum ve seramik cephelerde de temizleme işlemi yapılarak binaları temiz ve parıltılı bir görüntüye sahip olması sağlanmaktadır. Firmamız binaların asansörü veya cephe platformları olması halinde bu platformları kullanarak temizlik yapmaktadır. Olmadığı alanlarda vinç, sepetli vinç gibi ekipmanla kullanarak cephe temizliğinin yapılmasını sağlamaktadır. Sizler de yaşam alanlarında temizliğe dair ne varsa firmamız ile iletişime geçerek çözüm bulabilirsiniz. Temizlik konusunda çözüm ortağınız olan firmamız uygun fiyatlarla memnuniyetinizi kazanacaktır.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak