Temizlik Şirketi

Temizlik Şirketi

Temizlik şirketi olarak hizmet vermekte olan birçok firma bulunmaktadır. Firmamız İstanbul ve çevresinde hizmet vermekte firmalardan birisidir. Firmamız hem yaşam alanlarında hem çalışma alanlarında hem de İnşaat gibi farklı alanlarda temizlik hizmeti sunmaktadır. Hijyenin sağlanması düzenin sağlanması ve korunması maksadıyla hizmet veren firmamız teknolojik cihazlar ve sağlığa zararsız temizlik ürünleri tercih etmektedir. Doğaya ve insana saygı duyan firmamız doğaya zararsız ve doğa dostu malzemeler kullanmaktadır. Aynı şekilde ekipman tercihini de doğaya zararsız ekipmanlar arasından yapmaktadır. Gelişen teknolojiler sayesinde hızlı ve pratik olmanın yanı sıra %100 hijyenik ortamlarının oluşturulması da firmamız sayesinde sağlanmaktadır.

Firmamız yaşam ortamları başta olmak üzere birçok farklı alanda hizmet vermektedir. Firmamız temizlik şirketi Olarak ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği, fabrika temizliği, inşaat temizliği, tadilat sonrası temizlik, halı ve mobilya temizliği, villa temizliği, otel temizliği, okul temizliği, yurt temizliği gibi birçok hizmet sunmaktadır. Temizliğe ve hijyene ihtiyaç duyduğunuz her alanda firmamız profesyonel ekibi ile hizmetinizdedir. Sizlerde yaşamınızı sürdürdüğünüz veya çalışma sürdürdüğünüz tüm ortamlarda firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız alanında profesyonel uygulamaları ile önde gelmektedir. Müşteri talebine göre en uygun yöntemleri seçerek istediğiniz her saatte 7/24 temizlik hizmeti sunmaktadır. Özellikle işyerlerinde çalışanların etkilenmemesi için mesai bitiminde veya vardiya değişikliği esnasında temizlik hizmetleri sunularak işyeri sahibinin de temizlik faaliyetleri esnasında kayıp yaşamaması sağlanmaktadır. Sizler de her alanda hijyeni ve hijyenik ortamlar oluşturmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ev Temizliği Hizmeti Sunan Temizlik Şirketi

Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan temizlik alanı evlerdir. Özellikle kadınların çalışma hayatına girmesiyle beraber evlerde temizlik konusunda bir boşluk oluşmaya başlamıştır. Gün boyu çalışan ve yorulan kadınların eve gelip evi temizleyebilmeleri bir hayli zordur. Zorluğunun yanı sıra temizliğin gerçekleştirilebilmesi için alet ekipmanların sağlanması da yine aynı şekilde zor ve pahalıdır. Oysa temizlik şirketi tercihi yaparak evlerinizin çok daha hızlı ve garantili bir şekilde temizlenmesi söz konusu olmaktadır. Yalnızca temizlik alanda hizmet vermekte olan firmamız alanında uzmanlaşmış ve hızlanmıştır. Ev temizliği hizmetlerinde de profesyonel olarak temizlik hizmeti sunulmaktadır.

Firmamız temizlik şirketi olarak alanında profesyonel hizmetler sunarak evlerinize hijyenik açıdan %100 başarılı olmasını sağlamaktadır. Firmamız boş evler veya dolu evler fark etmeksizin detaylı temizlik hizmeti sunmaktadır. Firmamız uzman kadrosu ile beraber evinizin tüm alanlarını temizlemektedir. Evlerde öncelikle sanayi tipi elektrik süpürgesi ile tüm toz ve kirleri çekilmesi sağlanmaktadır. Sonrasından ıslak zeminleri temizlik için girilmektedir. Banyo, tuvalet, mutfak gibi alanların itina ile temizlenmesi sağlanmaktadır. Bu alanlarda kullanılmakta olan ürünler yalnızca ve yalnızca alanlara özeldir. Banyoda veya tuvalette kullanılmakta olan bez kesinlikle başka bir alanda kullanılmamaktadır. Yine zemin temizleme malzemeleri de aynı şekilde yalnızca bir alana mahsus olarak kullanılmaktadır.

Ofis Temizliği Hizmeti Sunan Temizlik Şirketi

Günümüzde ofis temizliği hizmeti sunan temizlik şirketi bir hayli fazladır. Ofis sayısının artması nedeniyle artan bu sayı akabinde birçok acemi ve alanında uzman olmayan firmaların da faaliyet göstermesine neden olmuştur. Firmamız uzman olmayan firmaların aksine yıllardır hizmet vermekte olduğu sektörde deneyim ve tecrübe sahibi olmuştur. Deneyimli ekiplerle ve teknolojik cihazlarla hizmet vermekte olan firmamız %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bu kapsamda profesyonel ofis temizlik hizmetleri sunmaktadır. Ofislerin değerli eşyalar ile dolu olduğunu ve özellikle evrak konusunda yaşanacak problemleri büyük maddi kayıplara neden olabileceği tam mânâsıyla bilinmektedir. Bu nedenle firmamız Ofis temizlik hizmetlerinde profesyonel ekipleri ile hassas bir işlem gerçekleştirilmektedir. Hiçbir şekilde ofis alanlarında yapılan temizlikler de evrak yeri veya malzeme yeri değiştirmemektedir. Firmamız hem mesai saatleri içerisinde hem de mesai saatleri sonrasında temizlik hizmeti vermektedir.

Müşterinin tercihine göre mesai saati sonrasında detaylı olarak temizlik hizmeti verilmektedir. Profesyonel temizlik şirketi olan firmamız ofis temizliği hizmetlerinde baştan aşağı ofisin komple temizlenmesini sağlamaktadır. Temizlik hizmetlerinde vakumlu ve çok güçlü makineler ile zamimleri temizlenmesi sağlanmaktadır. Sonrasında kapı pencere dolap masa gibi alanlarını tek tek silinmesi sağlanmaktadır. Ofis temizliği kapsamında varsa ofis içerisindeki merdivenlerin ve asansörlerinde temizlenmesi işlemi gerçekleştirilmektedir. Küllüklerin boşaltılması ve temizlenmesi varsa temizlenmesi yemekhanenin düzenlenip temizlenmesi gibi işlemler gerçekleştirilmektedir. Özellikle kış bahçesi bulunan ofislerde peyzaj temizliği adı altında gerekli olan temizliklerde firmamız uzman personelleri tarafından sunulmaktadır.

Kimi ofis alanlarında balık ve benzeri hayvanların bulunması durumunda da bu alanlarda temizlik yapılması gerekmektedir. Profesyonel temizlik şirketi olan firmamız ofislerinize farklı bir ambiyans katan akvaryum ve benzeri dekoratif alanlarınızda da hayvanlara zarar verilmeden temizlik yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca akvaryum ve benzeri koku üreten alanların koku üretmemesi için gerekli ekonomik ve pratik çözümleri uygulanması da yine firmamız tarafından sağlanmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Sunan Temizlik Şirketi

Birçok farklı alanda profesyonel temizlik şirketi olarak bilinen firmamız İnşaat sonrasında da temizlik noktasında faaliyet göstermektedir. Firmamız az katlı veya çok katlı fark etmeksizin komple inşaat sonrası bina temizliği de yapmaktadır. Profesyonel olarak İnşaat sonrasında temizlik hizmeti sunan firmamız temizlik yapılacak alanlar da teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Bu sayede en zorlu lekeleri ve inşaat kalıntılarının kolaylıkla temizlenmesi sağlanmaktadır. Firmamız İnşaat sonrasındaki kalıntıları tamamı ile temizlenmesi için yüksek emiş gücüne sahip olan vakumlu makineler kullanmaktadır. Sonrasında ortamın hijyenik açıdan iyi bir durumda olması için buharlı makineler ile dip bucak temizlenmesi sağlanmaktadır. İşlemin ardından ortamın çok daha sağlıklı olması için dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır. Böylece alanda hem kirliliğe hem de bakteriye dahil hiçbir şeyin kalmaması sağlanmaktadır.

Firmamız uzun yıllardır temizlik şirketi olarak hizmet vermekte olup vermiş olduğu hizmetlerinden elde etmiş olduğu deneyim dedi sürekli olarak kendimi geliştirmek için kullanmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız temizlik alanında kolaylık ve hızlı sağlayacak ekipman ve ürünleri tedarik etmektedir. Böylece temizlik alanında eşyalarınıza zarar vermeden hızlı ve güvenilir bir temizlik işlemini gerçekleştirilebilmesini sağlamaktadır. Firmamız İstanbul ve çevresinde gereksinim duyduğunuz her alanda daimi temizlik görevlileri görevlendirme bilmekte dilerseniz belli periyodik aralıklarla teknolojik cihazlar kullanılarak kısa süre içerisinde temizlik işlemlerinin yapılması sağlanmaktadır. Sizlerde firmamız hizmetlerinden faydalanmak için ücretsiz randevu alabilir temizlik yapılacak alanın keşfi ve buna bağlı olarak ücret teklifi alabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda konforu yükseltecek %100 memnuniyet garantili hizmetlerimizden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak