Temizlik Firması

Temizlik Firması

Temizlik firması bireysel olarak temizlik faaliyetlerinin yürütülmediği alanlarda hizmet vermek üzere kurulmuş organize firmalardır. Birçok farklı alanda temizlik ihtiyacını gidermek üzere farklı hizmet odaklı birçok firma kurulmuştur. Firmamız uygulamaları ile temizlik alanında adından söz ettiren bir firma olarak kurulduğu günden beri faaliyet göstermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinde ve semtlerinde detaylı temizlik hizmetleri sunmaktadır. Yaşam alanlarının kalitesinin artırılması %100 hijyen sağlanması için kaliteli ve en uygun malzemelerin kullanılması sağlanarak profesyonel hizmetler sunulmaktadır. Firmamız ev temizliği, işyeri temizliği, fabrika temizliği, inşaat temizliği, tadilat sonrası temizlik, villa temizliği gibi birçok farklı hizmet sunmaktadır. Temizlik konusunda ihtiyaç duyacağınız her alanda profesyonel olarak hizmet sunulmaktadır.

Günümüzde birçok temizlik firması belli alanlarda uzmanlaşırken bazı alanlarda yetersiz kalmaktadır. Firmamız geniş bir alana hizmet vermenin getirmiş olduğu tecrübe ile her alanda profesyonel çözümler sunabilmektedir. Özellikle toplu yaşam alanlarında, okullarda, yurt ve benzeri ortamlarda, otellerde %100 hijyen sağlayarak insan sağlığının korunması için üstün gayret sarf etmektedir. Firmamız insan sağlığına zararsız ve doğal ürünlerden faydalanmak ile birlikte ortamların dezenfeksiyon işlemi ile dezenfekte edilmesini sağlamaktadır. Yine buhar makineleri ile detaylı bir dezenfeksiyon işlemi uygulayarak alanların dip bucak temizlenebilmesini sağlamaktadır. Tercih edilen uygulamalar sayesinde alanların derinlemesine temizlenmesi ve mikroorganizmaların insan sağlığına tehdit olmasının engellenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca sunulan tüm hizmetlerde gereksinim duyulan makine ve ekipmanlar, temizlik ürünleri firmamız tarafından temin edilmektedir.

Ev Temizlik Hizmetleri

Günümüzle özellikle büyük evlerde ve çalışan bireylerin bulunduğu evlerde ev temizliği yapan temizlik firması tercih edilmektedir. Zira detaylı olarak evlerin temizlenmesi profesyonellik gerektirmektedir. Bir evin günlük temizliğinin yanı sıra haftalık ve aylık farklı alanlarında katılarak detaylı olarak temizlenmesi gerekmektedir. Örneğin haftalık olarak kapıların, elektrik anahtarlarını, elektronik eşyaların, pencere ve zeminlerin silinmesi gerekmektedir. Bu alanlarda yapılacak olan detaylı temizlik ile yaşam alanlarının daha steril ortamlara dönüşmesi sağlanabilmektedir. Aksi takdirde yaşam alanlarının hijyenden uzak hastalık üreten bir ortama dönüşmesi söz konusu olabilmektedir. Örneğin halıların ve mobilyaları uzun zaman temizlenmemesi nedeniyle halı köklerinde ve mobilyaları kumaş içlerinde bakterilerin toz akarlarının üremesi söz konusudur. Bu durum başta olmak üzere birçok problemi tetiklemektedir.

Yaşam alanlarındaki sağlık kalitesinin artırılması için belli aralıklarla temizlik firması tercih edilerek temizliğin yapılması gerekmektedir. Firmamız profesyonel olarak temizlik hizmetleri sunmakta olan tecrübeli ve profesyonel bir firmadır. Temizlik alanında birçok farklı uygulama gerçekleştirmektedir. Bu uygulamalar arasında ev temizlik hizmetleri de bulunmaktadır. Firmamız ev temizliği hizmetleri kapsamında duvarların tavanın kapıların pencerelerin ıslak zeminlerin mutfağın dolaplarının ve daha birçok akla gelen alanın temizlenmesini sağlamaktadır. Firmamız özel solüsyonlar kullanılarak banyo tuvaletlerin detaylı ve derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır. Aynı şekilde mutfak dolaplarının içinin dışının üstünün arkasını detaylı olarak temizlenmesi sağlamaktadır. Firmamız uzmanlık gerektiren alanlarında detaylı olarak temizlenmesini sağlamaktadır.

Ofis Temizliği Hizmetleri

Ofis temizliği hem içerisinde çalışanlar için hem de ziyaret edenler için oldukça önemlidir. Birçok kişinin bir arada uzun süre zaman geçirmesi nedeniyle ortamda kirlilik oluşabilmektedir. Aynı zamanda kirliliğin haricinde bulaşıcı hastalıkların da ortama yayılması söz konusu olabilmektedir. Bu durumlardan korunabilmek ortamın belli aralıklarla temizlenmesi ve dezenfeksiyon işlemlerin yapılması ile mümkündür. Ofislerde bu işlemlerin yapılabilmesi için ayrı bir organizasyona oluşturulması ise ofis sahipleri için başlı başına bir yüktür. Temizlik ürünlerinin alınması, temizlik makine ve ekipmanlarının alınması, temizlik personelinin ikame ettirilmesi gibi durumla ciddi manada külfetli ve uğraşılması gereken işlemlerdir. Bu neden de temizlik firması aracılığıyla temizlik hizmetlerinin yürütülmesi çok daha uygundur.

Firmamız ofis alanlarında detaylı temizlik hizmetleri vermektedir. Temizlik firması arayışınızda firmamız ile iletişime geçerek detaylı ofis temizliği hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız ofis temizliği kapsamında tam zamanlı veya yarım zamanlı personeller atayarak çalışma esnasında ofislerin rutin aralıklarla temizlenmesini sağlamaktadır. Banyo, tuvalet, mutfak gibi ortak kullanım alanlarının sık sık temizlenmesi belli aralıklarla çöplerin dökülmesi gibi hizmetlerin yanı sıra yer temizliği, masa temizliği elektronik eşya temizliği gibi hizmetler de en uygun zamanlarda sunulmaktadır. Müşterinin de talepleri doğrultusunda vardiya sonlarında temizlik hizmetleri yapılabilmektedir. Hatta gündüz temizlik bittiği gibi gece vardiyası olan ofis ve iş yerlerinde de gece temizlik yapılabilmektedir.

İnşaat Temizlik Hizmetleri

İnşaat aşamaları esnasında ortamın pislenmesi söz konusudur. En basitinden bir parke imalatı da dahi parkelerin kesilmesiyle ortama müthiş derecede talaş ve tozların yayılması gerçekleşmektedir. İşlem bittikten sonra tozların detaylı olarak temizlenmesi gerekmektedir. Yine boya badana sıva gibi birçok farklı işlemde de ortamın pislenmesi söz konusudur. İnşaat ve tadilat sonrasında oluşan bu kirlilik zaman içerisinde sertleşmekte ve çok daha zor şekilde çıkmaktadır. Firmamız uzun yıllardır inşaat alanında temizlik hizmeti vermektedir. Profesyonel temizlik firması olması nedeniyle İnşaat alanlarındaki kalıntıları en uygun yollarla çözülmesi sağlamaktadır. Firmamız sanayi tipi temizlik makineleri sayesinde en zorlu alanlarda dahi kısa sürede detaylı bir şekilde temizlik işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

İnşaat temizlik firması olarak hizmet vermekte olan firmamız İnşaat alanlarında öncelikle molozların kaldırılması konusunda faaliyetler yürütmektedir. Sonrasında duvarların tavanın fayans yüzeylerinin ve derz aralarının temizlenmesi konusunda hizmet sunmaktadır. Süpürme işlemleri bittikten sonra yüzeyi derinlemesine temizleme ürünleri ile temizlenmesi sağlanmaktadır. Mobilya dolapları, mutfak, vestiyer, banyo dolabı gibi alanların itina ile temizlenmesi sağlanmaktadır. Özellikle yeni takılmış camlar üzerinde harç kalıntılarını, yapışkan kalıntılarının ve ambalaj kağıtlarını geride bir kalıntı bırakmadan temizlenmesi de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Birçok temizlik gereksinimleri İnşaat alanlarında da giderilerek oturulacak halde müşteriye teslim edilmektedir.

Halı Ve Koltuk Temizliği

Hem yaşam alanlarında hem de iş yerlerinde halı ve koltuk kullanımı söz konusudur. Temizlik firması olarak faaliyet göstermekte olan firmamız özellikle yapısı itibariyle birçok farklı pisliği ve akarı bünyesinde toplayan halıların yerinde yıkanması konusunda hizmet sunmaktadır. Gelişmiş bu basınçlı makineler sayesinde halı ve mobilyaları yerinde itina ile temizlenebilmesi mümkündür. Firmamız gelişmiş teknolojileri kullanarak halıların derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır. Yine koltuk ve sandalye gibi mobilyalarında temizlenmesini sağlamaktadır. Özel halı yıkama makineleri tarafından sabunlu veya köpüklü yıkama işlemlerinde gerçekleştirilmesi söz konusudur. Bu sayede yaşam alanlarınızın bahar kokularıyla kaplanması sağlanmaktadır. Sizler de profesyonel ekiplerimizin detaylı temizlik hizmetlerinden faydalanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak