Maltepe Temizlik Şirketi

Maltepe Temizlik Şirketi

Maltepe temizlik şirketi olarak hizmet vermekte olan firmamız başta ev temizliği olmak üzere inşaat sonrası temizlik, site temizliği, bina temizliği, merdiven temizliği, ofis temizliği gibi birçok alanın temizliğinde profesyonel olarak hizmet vermektedir. Maltepe ve çevresinde hatta İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekte olan firmamız işini profesyonel personellerle gerçekleştirmektedir. Kaliteli ürünler geniş araç filosu ve profesyonel ekipleri sayesinde mutlu müşteri felsefesini yakalayan temizlik anlayışıyla sizlerin tanışmasını sağlamaktadır. Maltepe’de hizmet veren firmalar arasında önde gelen firmamız temizlik şartlarına uygun çalışmalar gerçekleştirerek gurur duyulacak bir çalışma sergilemektedir. Hem boş alan temizi hem eşyalı alanları temizi teknolojik cihazlarla gerçekleştirilmekte olup temizlik sırasında da alanın sigortalı atılması sayesinde garantili hizmetler sunulmaktadır.

Firmamız uzun yıllardır Maltepe temizlik şirketi olarak hizmet vermektedir. Tüm personelleri alanlarında yeterlilik belgesine sahiptir. Bakanlık tarafından onaylanmış insan sağlığına ve temizlik yapılan alanlarda üstün koruma sağlayan ürünler tercih edilmektedir. Kalitesiz ürünler kesinlikle temizlik esnasında kullanılmamaktadır. Temizlik firması olarak hizmet vermekte olan birçok firmanın aksine geniş yelpazede birçok alanda temizlik hizmeti sunulmaktadır. Hijyeni tüm ortamlarda sağlamak adına ortamda böcek, kir, leke ve pis kokuları olması engellenmektedir. Bu kapsamda yapılan tüm temizlikler de alanlara özel malzemeler kullanılmakta olup bir alanda kullanılan temizlik ürünleri farklı bir alanda kullanılmamakta ve böylece bir alandaki kokunun, pisliğin başka bir alana taşınması engellenmektedir. Profesyonel olarak yaşam alanlarında veya çalışma alanlarınızda yahut da sosyal alanlarda temizlik ihtiyacını gidermek için firmamızdan gönül rahatlığıyla yardım alabilirsiniz.

Maltepe Ev Temizliği

Ev temizliği evde yaşayanlar için ciddi manada önemlidir. İnsanoğlu ömrünün büyük bir kısmına evinde geçirmektedir. Bununla beraber yeme içme barınma ihtiyaçlarını karşılandığı evlerde hijyen koşullarının sağlanması büyük problemlere yol açabilmektedir. Özellikle evcil hayvan ve çocuk bulunan evlerde temizliğin daha sık ve detaylı olarak yapılması gerekmektedir. Firmamız Maltepe temizlik şirketi olarak durumun hassasiyetine vakıf bir şekilde temizlik hizmeti sunmaktadır. Firmamız hem boş ev hem de dolu eşyalı ev için temizlik hizmeti vermektedir. Özellikle eşya bulunan evlerde halı, koy, sandalye gibi temizlenmesi zor olan eşyaların da özel buharlı ve yıkama makineleri ile temizlenmesi sağlanmaktadır. Buhar makinelerinin kullanılması sayesinde %99 varan bakteri temizliği ile yapılmaktadır.

Firmamız ev temizliği kapsamında evlerinin camlarını içeriden ve dışarıdan itina ile temizlemektedir. Tüm odaları banyo tuvalet mutfak gibi alanları farklı malzemeler ile detaylı olarak temizlemektedir. Profesyonel ekiplerimiz teknolojik cihazlar kullanarak eşyalarınızın zarar görmeden temizlenmesini sağlamaktadır. Özellikle halılarınız da ve koltuklarınızda bulunan inatçı kirleri buharlı makineler sayesinde ve zararsız kimyasal temizleme ürünleri ile tamamen temizlemektedir. Banyonuzda ve tuvaletinizi kullanılan çekpas, fırça, paspas gibi ürünler başka hiçbir alanda kullanılmamaktadır. Talebiniz doğrultusunda mutfağınızda bulunan tüm mutfak eşyalarınızın da detaylı olarak temizlenip yerlerine koyulması hizmeti firmamız tarafından ekstra olarak sunulmaktadır.

Maltepe Ofis Ve İş Yeri Temizliği

Ofislerde ve işyerlerinde temizlik ciddi manada önemlidir. Hem dışarıdan gelen müşteriler için hem de alanda çalışma sürdüren çalışanlar için alanın temizliği oldukça etkilidir. Dışarıdan gelen müşterilerin gözünde kaliteli ve kurumsal durabilmek için temiz titiz bir görünüme sahip olmanız gerekmektedir. Çalışanların herhangi bir hastalıkla karşı karşıya kalmaması ve konsantrasyonlarının yüksek olması için ortamın hijyenik olması gerekmektedir. Bu işlemin gerçekleştirilmesi için iyi bir organizasyon ve personel desteğinin olması gerekmektedir. Ofislerde ve şirketlerde bu amaç için kadrolu eleman çalıştırmak her takibi zor hem de meşakkatli ve masraflı iştir. Ofislerin, şirketlerin bu işlemi daha az maliyet ve profesyonelce yapabilmesi için Maltepe temizlik şirketi olarak hizmet veren firmalardan destek alması gerekmektedir.

Firmamız Maltepe temizlik şirketi olarak Maltepe ve çevre illerde ofis, işyeri temizliği konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır. İş performansınızı arttıracak gelecek müşterilerimize karşı ofisinizin ve iş yerinizin daima hijyenik ve düzenli durmasını firmamız sağlamaktadır. Firmamız ofis ve işyeri temizliği hizmetleri kapsamında sabah öğle akşam veya istediğiniz aralıklarda çöp boşaltma, kül tablası toplama, yerlerin paspaslaması, tuvalet ve banyoları temizlenmesi varsa mutfak temizliği gibi işlemleri rutin olarak gerçekleştirmektedir. Bunların yanı sıra iş başında yahut işin sonunda detaylı olarak masanın üzerini silinmesi çöplerin toplanması zeminleri sürülerek pas paslanması tuvalet banyo mutfak gibi alanları detaylı olarak temizlenmesi gibi birçok farklı işler gerçekleştirilmektedir.

Maltepe Bina Ve Site Temizliği

Toplu yaşam alanlarında kirlilik çok daha çabuk gerçekleşmektedir. Bu alanların belli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Genellikle bina yönetimleri ve site yönetimleri bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için profesyonel ekip arayışında bulunmaktadır. Profesyonel olarak hizmet veren firmalar detaylı olarak binanın temizlenmesini ve sürekli üyelik olmasını sağlamaktadır. Maltepe temizlik şirketi olan firmamız profesyonel ekibi ve geniş araç filosu sayesinde hem sosyal alanların, hem binaların tüm alanlarının temizlenmesini sağlamaktadır. Firmamız bina temizliğinde asansörlerin, merdivenleri, bina boşluklarının bir gün bina çevresini ve site olması durumunda site bahçesinin detaylı olarak çöplerden arındırılması süpürülmesi konusunda hizmet vermektedir. Onunla beraber asansörler detaylı olarak özel kimyasallar ile silinerek dezenfekte edilmektedir. Giriş kapıları merdiven tutamakları gibi en ile temas edilen birçok bölgede de aynı işlem gerçekleştirilmektedir. Ortak kullanım alanları da önce sürdürülmekte sonrasında kaliteli kimyasallar ile detaylı olarak temizlenmektedir.

Firmamız Maltepe temizlik şirketi olarak sitelerde bulunan ortak kullanım alanları veya eğlence alanları olarak nitelendirilen futbol sahası bir gün basketbol sahası, park spor sahası gibi alanlarında temizlenmesinde rol oynamaktadır. Büyük bir sitede büyük bir organizasyon ve tecrübeli bir ekibi olması gerektiği için alanda profesyonel ekipler ile büyük sitelerin tüm ortak kullanımı alanları planlı olarak temizlenmektedir. Bulunması halinde mescit, tuvalet, ortak kullanılan tesisler itina ile temizlenmektedir. Firmamız yalnızca halihazırda kullanılan binalar için bu hizmetleri vermemekle birlikte inşaat sonrasında da henüz yerleşimin başlamadı alanlarda inşaat sonrası temizlik gerçekleştirmektedir. Büyük küçük fark etmeksizin firmamız gerekli organizasyonu yaparak alanın detaylı olarak temizlenmesini sağlamaktadır. Ücretsiz keşif, planlama işlemleri için firmamızı arayarak randevu alabilirsiniz. Maltepe temizlik şirketi olarak gururla hizmet veren gelişigüzel kullanılan temizlik ürünlerinin aksine kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünleri tercih etmektedir. Temizlik hizmetlerinde sigortalı olarak çalışmalar yürüten firmamız müşterilerine hiçbir şekilde mağdur etmemektedir. Hijyen, düzen ve müşteri memnuniyeti sunan firmamızın garantili hizmetlerinden faydalanmak için iletişime geçebilir uygun fiyatlı fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak