Maltepe Temizlik Şirketi

Maltepe Temizlik Şirketi

Maltepe Temizlik Şirketi

Profesyonel temizlik hizmetleri özellikle iş yerleri ve çeşitli kurumlar için birer ihtiyaç haline gelmiştir. En kaliteli temizlik malzemelerinin kullanıldığı firmamız Maltepe temizlik şirketi isimleri arasında önde gelmektedir. İstanbul’da iş yeri ve evleriniz için ihtiyaç duyduğunuz temizlik hizmetlerini vermekte, müşteriye özgü çözüm önerileri ile benzersiz alanlar için en uygun seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca firmamız 1. sınıf malzemelerin kullanılıyor olmasına ek; en yüksek teknolojiye sahip ekipmanları tercih edilmektedir. Bu sayede temizliğin yapılacağı yer herhangi bir hasara uğramaz. Ayrıca daha sonra kişilerde herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmamaktadır. En sağlıklı alternatifler tercih edilen şirketimizde müşterilerimizin sağlığı önceliğimiz olmaktadır.

Maltepe Ev Temizlik Şirketi

Ev temizliği kişilerin tercihlerine göre belirli bir sıklıkla yapılmaktadır. Çalışan ve pek vakti olmayan insanlar çoğu zaman zaman bulamamaları sebebiyle çok sık temizlik yapamayabilirler. Fakat ev temizliğinde belirli alanların sağlıklı ve temiz bir ortam sağlanması adına sıklıkla temizlenmesi gerekir. Özellikle mutfak yiyeceklerin pişirildiği alan olarak titizlikle ve sıklıkla temizlenmelidir. Yine evin banyo ve tuvaletleri kullanım sıklığı, özelliği itibariyle sıklıkla temizlenmelidir. Hatta banyolar için kullanıldıktan sonra temizlenme rutini kazanılması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Bir diğer sık temizlenmesi gereken yer evin girişidir. Evin dışarı ile teması çok kirlenmesine sebep olabilir. Bu sebeple düzenli aralıklarla temizliği gereklidir. Evinizin her yeri için genel bir temizlik hizmetinden yararlanmak için profesyonel bir şirket ile iş birliği yapmak en ideal seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Rutin bir temizlik düzeni için temizlik şirketi olarak ihtiyacınız olan profesyonel hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Ofis Temizliği Şirketi

İşyerleri insanların gününün büyük bir kısmını geçirdiği yerler olarak biliniyor. Biz de siz ve çalışanlarınız için maksimum güven sağlayan temizlik hizmetimiz ile sağlığınızı korumanıza yardımcı olmaktayız. Maltepe temizlik şirketi arayanlar için önde gelen firmalardan birisi olarak profesyonel faaliyet göstermekteyiz. Ofis, hastane, ev, dış cepheler, plazalar, villalar, alışveriş merkezleri gibi daha birçok alanda faaliyet göstermekteyiz. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle kolaylıkla iletişime geçebilir; sizin için en uygun hizmeti rahatlıkla seçebilirsiniz.

Maltepe Dış Cephe Cam Temizliği

Maltepe Dış Cephe Cam Temizliği yapan firmamız tarafından öncelikle toz, kir ve lekelerin giderilmesi amacı ile hizmet verilmektedir. Dışarıdan net bir şekilde görünen bu kirlerin ortadan kaldırılmaması durumunda çevresel etkenlere bağlı olarak lekeler daha da zorlu olabilmektedir. Çamur, toz vb. kirler yağmuru da çekerek güneş ışınlarının da etkisi ile daha derin lekeler halinde bizlere dönmektedir. Bu etkenler camların kirlenmesine sebep olmakla birlikte temizlik süreci de uzarsa iş içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Kirlenme ile birlikte aslında görmesek de camlarda bakteri ve mikroplar oluşmaktadır. Güneş ışınları ile birlikte bu durum camda erime ve yıpranmaya sebebiyet vermektedir.

Evinizde misafir ağırlarken perdenizi açtığınızı ve kirli camlarınızı misafirlerinizin gördüğünü düşünsenize, bu kötü bir imaj sergilemenize yol açar. Aynı şekilde kurumsal firmaların da müşteri gözünde imajları için temizlik konusuna önem vermesi gerekiyor. Temizlik sadece yaz aylarında değil kış aylarında da ihtiyaç duyulan bir olgudur. Çamur ve toz karışımları sebebi ile çevresel faktörlerin de etkisi ile camlar daha kirli görünmektedir. Dışarıdaki manzarayı bile görmenizi engelleyen bu kirlerden kurtulmak ise artık zor değil. Farklı yöntemler, uygun temizlik malzemeleri kullanan firmamız profesyonel hizmeti ile lekelere veda etmenizi sağlıyor. Yüksek katlara ulaşmak her zaman her malzeme ile mümkün olmuyor. Bu sebeple bina kat sayıları ve yapılarına göre uygun ekipmanı tercih ediyoruz.

  1. Asma İskele İle Dış Cephe Cam Temizliği

İnşaatlar yapılırken fiziki olarak iskeleler kurulur ve çalışanlara rahat bir çalışma ortamı sunulmaya çalışılır. Bizim işimizde de asma iskelelerden yararlanılmaktadır. Çelik halatlara bağlı olan bir sepetin içinde yer alan çalışanlarımız personellerin kullanmış olduğu kumanda sistemi ile aşağı, yukarı hareket etmektedir. Çelik halatların sarkıtılması ile kullanılan iskele üzerinde var olan personelin çeşitli tehlikelere karşı korunması için emniyet kemeri takması zorunlu olacaktır. Firmamız tarafından olası iş kazalarının önlenmesi ve en aza indirgenmesi için gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır. Yüksek katlı olan binalarda asma iskele sisteminin kullanılması da tercih edilmektedir.

  1. Sepetli Vinç İle Dış Cephe Cam Temizliği

Yüksek katlı binalarda ve plazalarda kullanılan bir platform olan sepetli vinç 4 adet mekanik ayağın asfalta sabitlenmesi ve kumanda yardımı ile farklı yönlere hareket edilmesi sürecinden oluşmaktadır. Vincin uzunluğuna bağlı olarak eğer yetişiyor ise sepetli vinçten yardım almaktayız. Araç her yöne kolaylıkla erişebildiği için bu vinç rahatlıkla erişilmesini sağlamaktadır.

  1. Teleskop İle Dış Cephe Cam Temizliği

Firmaların talep ettiği en risksiz temizlik yöntemlerinden bir tanesi olan teleskop yardımı ile temizlik uç takılabilecek şekilde oluşturulmaktadır. 5 ila 6 metre arasında uzama kapasitesine sahip olan bu ürünler büyük ve yüksek tonajlı araçlara gerek olmadan temizlik işlemi sağlanmaktadır.

  1. Sarkarak Dış Cephe Cam Temizliği

Temizlik personellerinin kolay bir noktaya erişildiği alanlarda uygulanan temizlik stillerinden bir tanesidir. Personellerin kolu dışarı uzanırken diğer elleri de içeriden tutunmakla birlikte temizlik yapılmalıdır. Burada da çalışanların güvenliğinin önceden sağlanmış olması gerekir. Güvenlikten taviz vermeyen firmamız farklı yöntemleri kullanarak profesyonel bir şekilde camların ve dış cephenin temizlenmesine imkan tanımaktadır.

Dış cephe cam temizliği profesyonellik gerektirmektedir. Emin ellere teslim edilmediğinde pek çok sorun yaşanabilmektedir. Büyük iş yerlerinde ve binalarda dış cephelerin temizliği oldukça zor olmakla birlikte temizliğin uygun koşullarda yapılmaması neticesinde dış cephe materyalleri de zarar görebilmektedir. Maddi ve manevi kayıplar yaşamamak adına Ahenk Pak Temizlik ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı işler ortaya çıkması adına uzman kadrosu ile çalışma yapan firmamızın önceliği sizlerin memnuniyeti olmaktadır.

Dış cephelerde kullanılan malzemelere de dikkat edilmesi gerekmektedir. Düşük kaliteli malzemeler çok çabuk bozulduğu için ağır kimyasallardan kaçınmak gerekir. Büyük bir titizlik gerektiren temizlik işlerinde yaz aylarında göç eden kuşlar da camların büyük oranda kirlenmesine zarar verir. Lekelerin güneş ile birleşmesi de lekelerin zorlaşmasına sebebiyet vermektedir. Ahenk Pak Temizlik bu durumlarla mücadele etmek adına son teknolojiyi kullanmaktadır. Uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarının yanı sıra kısa sürede de işlem tamamlanmaktadır. Zümrütevler, İdealtepe, Büyükbakkalköy, Aydınevler, Cevizli, Gülsuyu gibi Maltepe’nin pek çok mahallesine temizlik hizmeti sunan firmamız bu işi güvence ile yapıyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Maltepe Dış Cephe Cam Temizliğiarayışındaysanız karşınıza pek çok firma çıkacaktır. Bu alan bir iş kolu olması sebebi ile hizmet veren de pek çok firma bulunmaktadır. Bizi tercih ettiğinizde pek çok avantajdan da yararlanmış olacaksınız. Öncelikle işini profesyonelce yapan bir firmayız. Demo ile birlikte nasıl bir temizlik anlayışımız olduğu zaten anlaşılacaktır. Araç ve gereçleri temizlik için son damlasına kadar kullanan bir firma olarak aynı zamanda yüzlerce dış cephe temizliği gerçekleştirmiş olmamız da referanslarımız arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti garantisi ile hizmet veren firmamız temizlikte de kaliteli malzememeler kullanmaktadır. Uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile hizmet veren firmamız kir ve pas gibi lekelerin hızlı şekilde çıkarılmasını sağlıyor, günlerce çalışma ve usulsüz gelir elde etme yerine kısa sürede işlemi tamamlıyor.

Cam silme işi yapılırken profesyoneller ile çalışmak gerekir. İş ile ilgili eğitimlerin alınması iş kazalarının minimum düzeye indirilmesi açısından önem taşımaktadır. Son yıllarda ülkemizde inşaat sektöründe var olan gelişmeler ile birlikte yapılar da hızlanmış ve yüksek katlı olmaya başlanmıştır. Konutlarda var olan Fransız balkonların yanı sıra tüm duvarların camla kaplı olduğu görülmektedir. Bu camlar gün ışığından yararlanma imkanı tanıyor olsa da aynı zamanda temizliği bir hayli zor olmaktadır.

Egzoz dumanları, kirler, tozlar vb. etkenler ile birlikte mükellefler de kurum ya da kuruluş temizliği işinde dikkatli olmalıdır. Her firmanın hizmeti anlattığı gibi olmayabilir. Bu sebeple demo hizmeti incelenmelidir. Ayrıca çalışanlara ait belgeler, firmanın belgeleri de incelenmelidir. Profesyonel ekibimiz tarafından verilen dış cephe hizmeti kapsamında iş merkezleri, gökdelenler, plazalar vb. temizlik artık sorun olmaktan çıkacak. Düzenli ve öncelikli temizlik yapılması ile birlikte tüm süreçleri başarı ile tamamlayan firmamız kirli görünümü yok etmekle kalmıyor, dış cephe ve camların da ömrünü uzatıyor. İş kazaları ile karşılaşmamak, etkili ve hijyenik bir temizlik anlayışı, çevre dostu temizlik malzemeleri ve daha pek çok avantajdan yararlanmak için Ahenk Pak Temizlik ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak