Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Yaşam alanlarımızda ve ofis alanlarımızda kullandığımız tüm eşyalar da hijyen sağlanması gerekmektedir. Belli aralıklarla kullanmış olduğunuz eşyaları temizlenmemesi hijyene bağlı olarak bazı rahatsızlıkların gelişmesine neden olabilir. Bu nedenle problemleri büyümeden ve farklı rahatsızlıklara yol açmadan önlenebilmesi için yaşam ortamlarınızdaki koltuktan ve tüm alanların temizlenmesi gerekmektedir. Bu kapsamda yaşam alanlarımız da bulunan koltuk yıkama işlemlerinin belli periyotlarda yapılması hijyen açısından oldukça önemlidir. Firmamız yerinde koltuk yıkama yerinde halı yıkama yerinde stor perde ve yorgan yıkama gibi hizmetlerle eşyalarınızı evden hiç çıkarmadan detaylı olarak temizlenmesini sağlamaktadır.

Buharlı Müdahale ile Hassas Temizlik

Yaşam alanlarında kullanmış olduğunuz koltuklarda farklı teknikler kullanılarak yıkama işlemleri gerçekleştirilmektedir. İşlemler genel itibariyle makineler tarafından yapılmazsa ancak makinaları farklı aparatları sayesinde fırçalama ya da buhar uygulama teknikleri ile temizlik işlemleri yapılmaktadır. Koltuğun yapısına ve koltuğun yüzeyindeki kaplamanın türüne göre temizleme metotları tercih edilmektedir. Bu kapsamda firmamız özellikle hassas koltuklar için buharlı koltuk yıkama tekniği kullanmaktadır. Bu şekilde kullanmış olduğumuz buharlı yıkama makineleri tarafından hassas bir temizleme işlemi gerçekleştirilirken koltuklarınıza hiçbir zarar verilmez ve koltuk yüzeyleriniz yıpratılmaz.

Koltuklarınızda yapılan yıkama işlemlerinde firmamızdan kullanmış olduğu teknikler sayesinde yalnızca lekelerin çıkarılması sağlanması aynı zamanda uygulanan hijyen işlemleri ile koltuklarınızın dezenfekte edilmesi de sağlanmaktadır. Özellikle günümüzde bulaşma riskinin en çok evlerde olması bu alanlarda hijyene daha çok dikkat etmemiz gerektiğini bizlere hatırlatmaktadır. En özel yaşam alanlarınızda detaylı temizlikler ile firmamız alanında profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Koltuk Yıkama Fiyatı

Firmamız tarafından sürdürülen her temizlik işlemi garantilidir. Beğenilmeyen ya da temizliği gerektiği gibi yapılmadığı tespit edilen durumlarda temizlik işlemleri hiçbir ücret talep edilmeden ve koşulsuz olarak tekrarlanmaktadır. İşlemlerimiz ileri teknolojili cihazlar kullanılarak yapılmakta ve bu sayede koltuklarınıza hiçbir zarar verilmemektedir. Temizlik hizmetleri ile beraber dezenfeksiyon işlemleri de gerçekleştirilerek yaşam alanlarınızda ki konforunuz ile beraber sağlığınızda korunmaktadır. Tüm bu işlemler öncüsü olduğunu koltuk yıkama sektöründe en uygun fiyatlarla firmamız tarafından yürütülmektedir. Avantajlı fiyatlarımızdan faydalanmak için sitemiz üzerinden ya da telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak