Kafe Temizliği

Kafe Temizliği

Kafe Temizliği

Ticari mekanlardan birisi olan kafe hem yiyeceklerin tüketildiği hem de sohbetlerini en koyu olduğu yerlerden birisidir. Alanın konforu kadar temizliği de ticari öneme sahiptir. Temizlik konusunda problemli olan kafeler müşteriler tarafından tercih edilmez. Ancak kafelerde çeşitli ekipmanlar olabileceği için temizliği de bir o kadar zordur. Kafe temizliği yapılabilmesi için ayriyeten bir ekip bulundurmak gerekmektedir. Bir kafe işletmesinin ayriyeten uzman bir temizlik ekibini istihdam ettirmesi ve bu ekibin temizlik işlemlerini yapabilmesi için ekipman satın alması oldukça pahalıya mal olacaktır. Bu gibi durumlarda daha ucuza profesyonel yardım alabilmeniz mümkündür. Firmamız çeşitli malzemelerin bulunmuş olduğu kafe alanlarına içeriğine ve malzeme türlerine göre en uygun temizlik yöntemlerini uygulamaktadır. En uygun fiyatlarla kafelerin tüm alanlarını detaylı olarak temizlemektedir.

Kafe Temizliği Nasıl Yapılır?

Kafe türüne göre ve oluşturan konsepte göre farklı ürünlerle donatılmaktadır. Tercih edilen mobilyalar, zemin çeşitleri, mutfak türleri temizlik seçiminde oldukça etkilidir. Firmamız sandalye koltuk ve diğer her türlü mobilyaların yerinde temizliğinin yapılabilmesine imkan sağlamaktadır. Firmamız gelişen teknolojilerden faydalanarak her türlü mobilyaya uygun ekipman kullanmaktadır. Böylece yıpranmadan ve mobilyalara zarar vermeden kafe temizliği yapılabilmesi mümkün olmaktadır.

Firmamız öncelik mekanın durumunu gözden geçirerek mekana göre belli bir temizlik stratejisi oluşturmaktadır. Firma ile oluşturulan randevu saatinde firmamız Kafe veyaRestorant alanlarınızın detaylı temizlenmesini sağlamaktadır. Bütün alanlarda kullanılan temizlik malzemeleri en kaliteli olan malzemelerden seçilerek hiçbir kalıntı bırakılmadan temizlik işlemleri tamamlanmaktadır. Kafelerde talep doğrultusunda %100 antibakteriyel uygulamalar ile dezenfekte işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Kafe Temizliği Fiyatı

Kafe temizliği söz konusu olduğunda firmamız oluşturmuş olduğu strateji ve profesyonel ekipleri ile detaylı olarak temizliğin yapılmasını sağlamaktadır. Firmamız pahalı olmasına rağmen konusunda en etkili yöntemleri kullanmaktadır. Koltukların ve sandalyelerin temizliğinde buharlı temizlik ekipmanları kullanılmaktadır.İsteğinize göre zeminlerinizde cilalama işlemi de yapılmaktadır. Firmamız en gelişmiş teknolojiler ile ticari alanlarımızı da %100 hijyen sağlıyoruz. Anlık acil müdahaleler ile tüm kafe ortamlarını detaylı olarak temizliyoruz. Sektörde öncü işlemlerle her türlü gereksiniminiz de kısa sürede dönüş sağlıyoruz.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak