Kadıköy Temizlik

Kadıköy Temizlik

Kadıköy temizlik firmaları arasında firmamız uygulamaları ile önde gelmektedir. Firmamız birçok farklı alanda hijyen sağlamaktadır. Çalışan bireylerin ev temizliğinde zorlandığın bilinmektedir. Yine binalarda veya sitelerde ortak alanların temizlenmesi konusu büyük bir problemdir. Ofislerde iş yerlerinde detaylı temizlik yapılması da yine işyerine veya ofise külfet olarak yetmektedir. Ayrı bir uzmanlık alanı gerektiren temizleme ekipmanları ve kimyasalların yanı sıra temizliği yapacak personelin de alanında deneyimli olması durumu işin maddi yönden de pahalı olmasına neden olmaktadır. Oysa temizlik firmaları profesyonel temizlik hizmetlerini çok daha uygun fiyatlara sunmaktadır tamamıyla temizlik hizmetleri üzerine odaklanmış olan firmalar en uygun maliyetlerle hizmet sunma yarışına girmiştir. Deneyimleri ve teknolojik cihazları sayesinde çok daha az uğraş ile en inatçı ve en zor temizliklerin bile üstesinden gelmek mümkündür.

Kadıköy Ev Temizliği

Bir evde hiç kimse yaşamıyor olsa dahi belli aralıklarla akarlardan tozlardan dolayı temizlik yapılması gerekmektedir. Özellikle çalışan bireyler için bu durum ciddi manada problem olabilmektedir. Kadıköy temizlik firmaları arasında adını duyurmuş olan firmamız özellikle çalışan bireyler için temizlik derdini bitirmektedir. Profesyonel olarak ev temizliğinde hizmet vermekte olan firmamız yalnızca evin yüzeysel temizlenmesini değil aynı zamanda evdeki eşyaların temizlenmesini de sağlamaktadır. Firmamız kıymetli eşyalarınızı hiçbir zarar görmeden temizlenmesini sağlamaktadır. Profesyonel çalışanlarımız sayesinde yalnızca bir alanda kullanılan temizlik eşyaları ile temizleyin ilerletilmesi sağlanmaktadır.

Firmamız profesyonel ekipler tarafından hizmet vermektedir. Her türlü ev için en uygun temizlik ekipmanları tercih edilerek temizlik işlemine başlanmaktadır. Ev temizliğinde tavan duvar kapı pencere temizliği başta olmak üzere dolap temizliği fayans temizliği derz arası gibi detaylı temizliklerde yapılmaktadır. Balkon temizliği, teras temizliği, ardiye gibi farklı alanların temizliği de yine ev temizliği faaliyetlere dahil edilmektedir. Yine ev temizliği faaliyetleri içerisinde mutfağın özenle temizlenmesi işlemi bulunmaktadır. Bu işlemin içeride mutfak dolaplarını komple boşaltılarak iç dış temizlenmesi işleme bulunmaktadır. Boşaltılan eşyaların temizlenerek yeniden yerine konulması ve akabinde evde bulunan bütün elektronik eşyaların itina ile temizlenmesi de yine hizmet içerisindedir. Hem mutfakta hem banyo ve tuvaletlerde özel kimyasallar kullanılarak yalnızca lekelerin giderilmesi değil aynı zamanda ortama silmiş olan okullarında giderilmesi sağlanmaktadır. Kadıköy temizlik firmamız temizlik anlamında evinizi baştan aşağı yıkanmaktadır.

Kadıköy Ofis Temizliği

Ofis alanları sürekli olarak çalışılmakta olan yerlerdir. Kimi zaman çok az çalışan ve küçük birim alandan oluşan ofisten kimi zamanda büyük ve kalabalık ekipten şeklinde olabilmektedir. Az veya çok olması fark etmeksizin temizlenecek ofis alanlarını temiz ve hijyenik olması gerekmektedir. Zira hijyenik bir ortam çalışanların sağlığını koruması ve zilde çalışabilmesi için önemlidir. Aynı zamanda işyerlerini dışarıdan gelen ziyaretçilere göre her zaman için temiz ve bakımlı olması gerekmektedir. Hijyenik olmayan ofis ortamları müşteriler için çok cazip görünmez. Bu durum müşteri kaybetmenize dahi neden olabilir. Kadıköy temizlik hizmetleri sunan firmamız detaylı ve profesyonel ofis temizliği yapmaktadır.

Firmamız Kadıköy temizlik hizmetlerine gereksinim duyan tüm alanlarda profesyonel temizlik gibi ofislerde de profesyonel temizliği önemsemektedir. Özellikle iş alanlarına çalışanların performansını arttırmak ve sağlığını korumak için en uygun ekipmanlar seçilerek çalışmalar yürütülmektedir. Firmamız tam zamanlı veya yarı zamanlı personel görevlendirilecek sürekli ya da periyodik aralıklarla ofis temizliğinin yapılmasını sağlamaktadır. Müşterinin temizlik tercihine bağlı günün belli saatlerinde veya mesai sonrasında detaylı temizlikler yapılabilmektedir. Ofis temizliği kapsamında çöplerin aralıklarla toplanması, tuvaletlerin belli aralıklarla temizlenmesi,  mutfak alanlarının ve yemekhanelerin yemek sonrasında temizlenmesi gibi temizlik işleri bulunmaktadır. Bu işlemler haricinde de zeminlerin süpürülmesi ve belli aralıklarla paspaslaması, ofislerde bulunan evrak ve dokümantasyonların zarar görmeden masaların elektronik ekipmanların temizlenmesi sağlanmaktadır.

Kadıköy Villa Temizliği

Günümüz şartlarında villa denildiğinde çok donanımla ve geniş yaşam alanları akla gelmektedir. Günümüzde inşa edilen villaların birçoğunda geniş bir bahçe, havuz ve geniş çaplı faaliyet alanları bulunmaktadır. Alanların çeşitli ve geniş olması farklı temizlik ihtiyaçlarına gerek duymasına neden olmaktadır. Zira kullanılan havuzun belli aralıklarla temizlenmesi, çimlerin belli aralıklarla biçilmesi, çiçeklerden ve bahçedeki ağaçlardan dökülen yaprakların belli aralıklarla temizlenmesi, bahçede pislik oluşumunun önlenmesi için belli aralıklarla ilaçlanması gerekmektedir. Bununla birlikte yapısına göre özel teknikler kullanılarak villaların cephesinin ve iç ortamlarında detaylı olarak temizlenmesi gerekmektedir. Kadıköy temizlik firması olarak hizmet vermekte olan firmamız detaylı villa temizliği konusunda da profesyonel hizmet vermektedir.

Villalar şehirlere uzak orman içerisinde veya arazi içerisinde bulunabilmektedir. Uzakta olsa dahi firmamız erişim sağlayarak temizlik hizmetlerini eksiksiz olarak sunmaktadır. Daha yoğun istek bulunan bu alanlarda belli aralıklarla hizmetin tekrarlanması da söz konusudur. Firmamız villa temizliği hizmetleri kapsamında binanın dış cephelerinin cihazlar ve araçlar ile detaylı temizlenmesini sağlamaktadır. Villa içlerinin de tıpkı bir ev temizliği gibi detaylı olarak yapılmasını sağlamaktadır. Bu esnada bulunan merdivenlerin ahşap alanları dekoratif alanların şömine ve benzeri alanları itina ile zarar vermeden temizlenmesi sağlanmaktadır. İç ortam kadar dış ortama da dikkat edilerek dış ortamında itina ile temizlenmesi sağlanmaktadır. Peyzaj temizi hizmetleriyle de Kadıköy temizlik firmaları arasında adını duyuran firmamız havuz spor alanları ve daha birçok villaya ait olan alanın itina ile temizlenmesini sağlamaktadır.

Kadıköy Buharlı Temizlik

Günümüzde birçok farklı bulaşıcı hastalık bulunmaktadır. Hatta bu bulaşıcı hastalıklar yüzünden birçok insan evden dışarıya adım atamamaktadır. Yüzlerce can bu hastalıklar nedeniyle yitip gitmektedir. Bu durum hijyenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serilmesi ne neden olmuştur. Kadıköy Temizlik hizmetleri sunan firmamız bu kapsamda hijyenin sağlanması için profesyonel hizmetler sunmaktadır. Gelişmiş olan cihazlar sayesinde temizlik yapılırken aynı zamanda ortamlardaki bakterilerinde %100 ölmesi için özel yöntemler kullanmaktadır. Buhar makineleri sayesinde hem sıcak hem de basınçlı işlemler gerçekleştirilerek inatçı ve kere ve ulaşılması zor yerdeki maddeler kolaylıkla öldürmektedir. Bu sayede yaşam alanlarınızda %100 hijyen ortamı sağlamaktadır. Buharlı temizleme yöntemleri sayesinde koltuklarınızın halılarınızın da kolaylık ve temizlenmesi sağlanmaktadır. Mutfak dolaplarının arası mutfak dolaplarının arkası radyatör peteklerinin içerisi ve daha birçok ulaşılması mümkün olmayan alanın buhar makineleri ile temizlenmesi ve dezenfeksiyon işlemlerinin yapılması sağlanmaktadır. Sizlerde yaşam alanlarınızda hijyeni tam manası ile yaşamak istiyor ve temizlik konusunda farklı bir deneyim yaşamayı arzu ediyorsanız firmamız hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak