İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği

İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği

İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği

Gelişen inşaat sektörü sebebi ile bu gün binaların dış cephelerindeki görünümü iyileştirmek amacı ile çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Cam giydirme olarak da yapılan bu uygulamalarda binanın çoğunluğu camlardan oluşmaktadır. Ya da yüksek katlı binalar söz konusu olduğunda cam temizliği de çıkmaza girmektedir. İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği yapan firmamız tarafından artık bu durum bir sorun olmaktan kalkıyor. Dış etkenlerden dolayı kirlenen camların temizliği kısa süre içinde yapılmadığında, malzemelerin yüzeylerinde de çeşitli sorunlar meydana gelebiliyor. Binaların dışarıdan bakıldığında iyi bir şekilde görünmesi amacı ile camların temizliği periyodik aralıklar ile yapılmalıdır. Ayrıca özellikle yaz aylarında camlar açıldığında iç ortamın temiz tutulması amacı ile de bu temizliğe ihtiyaç vardır.

Cam temizliği denildiğinde pek çok ev hanımı dahi derin düşünceler içine girmektedir. İnsanlarda büyük bir korku yaratan cam temizliği zor bir iş olsa da profesyonel destek alınarak bu sorun çözülebilir. Dış cephe temizliği yapan firmamız tarafından hem görüntü kirliliğinin ortadan kaldırılması hem de daha temiz bir görünüm oluşturulması amacı ile İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği yapılmaktadır. Periyodik aralıklar ile yapılacak olan temizlik camlarda var olan lekelerin zorlaşmaması adına da gereklidir. Kir ve yağ lekeleri güneşin zararlı etkilerine bağlı olarak cam yüzeyine iyice yapışırlar ve çıkması zor olabilir. Bu sebeple temizliğin belirli aralıklar ile yapılması gerekiyor.

İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği yapan pek çok firma bulunmasına karşın firmamız tarafından profesyonel bir temizlik anlayışı söz konusu olmaktadır. Dış cephe cam temizliği basite alınacak bir konu değildir. Firma tarafından yeterli iş güvenliği önlemlerinin alınmamış olması sizlere pahalıya patlayabilir. Can güvenliği tehlikesi bulunan bu işte dikkatli davranmak gerekir. Sertifikalı, uzman ve profesyonel bir firma ile iş birliği yapmak mantıklı olacaktır. Cam temizliği yapılırken binanın yüksekliği dikkate alınır. Cam temizliği için kullanılacak pek çok yöntem bulunmaktadır. Asma sepet vinç, örümcek vinç, teleskopik uzatma gibi pek çok ekipmanın kullanılmasının yanı sıra kullanılacak olan temizlik malzemelerinden bezlere kadar her noktaya dikkat edilmelidir. Binanın yüksekliğine bağlı olarak temizlik işi 1 günde tamamlanmaktadır. Yükselti azsa 1 günden de az sürebilmektedir.

Firma tarafından cam temizliğinde öncelikle yerinde inceleme yapılır. Binanın yüksekliği, camların yapısı incelendikten sonra kir durumuna karar verilir. Kirlerin çok yoğun olduğu noktalarda işlem zor olacağından süre de uzayacaktır. Bu tür durumlara karar verildikten sonra da işleme geçilmektedir. Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmemiz için temizlik en tabi ihtiyaçlarımızdan bir tanesidir. Hem iç hem de dış temizliği sağlamak sağlık açısından da önemlidir. Dış etkenlere karşı camların korunması gerekir. Çünkü camlar dış ortamda bulunan iç ortamı koruma görevi gören ve adeta pislikle boğuşan noktalardandır.

İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği kusursuz şekilde yapılmalıdır. Camlar tüm kiri üzerlerine çekerler. Bu da bakteri oluşumunu tetiklemektedir. Yaz ve kış mevsimlerinde büyüyen bakteriler dış cephe yüzeyini işgal ettikleri gibi camların açılması ile birlikte iç yüzeylere de girebilmektedir. Dış cephede bulunan camların temizliği yapılırken süreç şu şekilde işlemektedir;

  • İlk adım firma seçiminin doğru şekilde yapılmasıdır. Sektörde pek çok firma olmasına karşın işini iyi yapan da kötü yapan da bulunmaktadır. Bu anlamda firmalardan teklif almak, referansları incelemek ve demo istemek de mantıklı olacaktır.
  • Yerinde inceleme yapılırsa fiyat daha etkin şekilde belirlenecektir.
  • Firmaların fiyat tekliflerini sunarken dikkat ettiği noktalardan bir tanesi de binaya harcanacak olan giderlerdir. Temizlik malzemelerinin yanı sıra bina yüksekliğine göre uygun olan temizleme aracı da tercih edilmektedr. Asma sepetler girinti çıkıntı olmayan noktalarda kullanılmakla birlikte eğer bina yüzeyi düz değilse vinç sistemi kullanılacaktır.
  • Binaların dış cepheleri üzerinde araştırma yapılırken aynı zamanda firma tarafından iş güvenliği konusu da incelenmektedir.
  • Planlanan günde temizlik malzemeleri, ekip ve ekipmanlar temizlik noktasında hazır nulunmalar. Yukarıdan aşağıya doğru bir temizlik yapılırsa tüm camlar temizlenmiş olur ve temizlenmiş olan camlar da tekrar kirlenmez.

Profesyonel Dış Cephe Cam Temizliği Hizmeti

Firmamız tarafından İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği hizmeti sağlanmaktadır. Faaliyet sürdürdüğümüz noktalarda kaliteli ve kurumsal hizmet veren firmamız alanında en iyi olmayı başarmıştır. Yaşam alanlarından iş alanlarına kadar her türlü şahsi ve kurumsal dış cephe camlarının temizlenmesi firmamız tarafından sağlanmakta olup uzman kadromuz sayesinde camların da dış cephenin zarar görmemesi sağlanmaktadır. Ücretsiz keşif ve demo uygulaması sayesinde bizler hizmetimize kefil oluyoruz. Kalitesini uygulamalı olarak sizlere aktaran firmamız tarafından oluşturulan ekip de alanında son derece profesyonel olup başarı sağlamaktadır. Firmamız temizlikte kaliteli temizlik malzemeleri kullanmakla birlikte camların çizilmesini de engellemektedir. Gerekli olan vinç ve asansör sistemlerinin kurulması ile birlikte yüksek katlı binalara hizmet vermek de bizler için kolay olmaktadır.

İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği için kullanmış olduğumuz ekipmanlar sayesinde sizlere profesyonel hizmet veriyoruz .Temizlik sektöründe de gelişen teknolojiyi hizmetine aktaran firmamız teknolojinin sunmuş olduğu imkanları temizlik sektöründe de kullanılmaktadır. Kaliteli , cam ve dış cephe dostu ürünler ile birlikte mikro fiber ve akti bakteriyel ürünler kullanılmasına özen gösterilmektedir. Bu gün kurumsal şekilde İstanbul içinde temizlik hizmeti veren firmamız tarafından misyonumuz gereği müşteri memnuniyeti önemsenmektedir. Dış cephe temizliği yapılırken müşterilerimizin taleplei de dikkate alınmaktadır. Civarda bulunan en uygun fiyatlı firma olmakla birlikte sahip olduğumuz tüm imkanları ve profesyonelliğimizi işimize yansıtıyoruz.

Dış cephe cam temizliği yapan firmalar tarafından yapılan zemin analizleri sonrasında ön hazırlıkların da tamamlanmış olması gerekir. Çalışma esnasında umumi yollar kapanacak ise gerekli izin belgeleri alınır. Ahenk Pak Temizlik zamanında işinin başında olur ve temizlik işleri genelde sakin günlerde yapılır. İşlem öncesinde temizlik uygunluk belgemiz müşterimize de sunulmaktadır. Firmaların belgesiz işlem yapmaması gerekir. Hava şartlarına ve çevre koşullarına bağlı olmak kaydı ile temizliğin periyodik aralıklar ile yapılması gerekir. Bu noktada maliyetler düşeceği gibi aynı zamanda elde edilen sonuçlar da kaliteli olmuş olur.

Sizler de Ahenk Pak Temizlik ile iletişime geçerek İstanbul içi dış cephe cam temizliği hizmetini uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. Belgeleri tam olan firmamız işini dürüstlük ve memnuniyet ilkesi ile birlikte yapmakta ve siz değerli müşterilerine verdiği sözleri tutmaktadır.

 

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak