İş Yeri Temizliği

İş Yeri Temizliği

İş Yeri Temizliği

İş hayatında yer alan bireylerin daha konforlu ve daha hijyenik ortamlarda çalışması işin verimliliğini ve çalışanların sağlığının korunması için gereklidir. Bu nedenle biro, ofis, iş yeri temizliği büyük önem taşımaktadır. Çalışanların ofis ortamında ya da işyerlerinde özellikle de günümüzde daha rahat olabilmesi için belli aralıklarla temizlik işlemlerinin yapılması gerekmektedir. İşyerlerinde kullanılmakta olan masa sandalye kitaplık zeminler cam pencere, Stor, ayna, banyo, tuvalet, tuvalet lavaboları, pisuvarlar, yemekhane, havalandırma aksesuarları, raflar, tezgah, ofis mutfağı, gibi birçok alanın temizliği belli aralıklarla yapılmalıdır. Firmamız profesyonel olarak çalışma alanlarınızda detaylı temizlik hizmeti vermektedir. İşyerlerinde hem mesai saatleri içerisinde hem de mesai saatleri dışında çeşitli temizlik işlemleri yapılabilmektedir. Bu işlemler günlük temizlik, haftalık temizlik olarak ayrılmaktadır.

Iş Yeri Temizliğinde Günlük Ve Haftalık Temizlik

İşyeri temizliğinde firmamız hem mesai saatleri içerisinde hem de mesai saatleri dışında temizlik hizmeti vermektedir. Mesai saatleri sonrasında 2 saat gibi kısa bir sürede iş yeri temizliği bitirilmesi hedeflenerek hizmet verilmektedir. Yapılan hizmetler genel temizlik adı altında sunulmaktadır. Günlük temizlik olarak geçen bu hizmetlerde;

  • Detaylı olarak işyerindeki bütün çöpler toplanarak ofis dışındaki çöp toplama alanına bırakılır.
  • Küllükler ve benzeri tüm atık malzemeler atık toplama alanlarında toplanır.
  • Alanların özelliklerine göre süpürme işlemleri yapılarak sonra demirbaşların uygun bezler yardımı ile temizlenmesi sağlanır.
  • Elektronik cihazlarınız hassasiyetle temizlenir.
  • Halı koltuk, sandalye gibi eşyalar vakumlu süpürgeler ile sürülmektedir.
  • Temizlik işlemlerini hiçbir şekilde evrak belge ve benzeri eşyalar kurcalanması ve yeri değiştirilmez.
  • Zemin temizliğinde ise kokulu ve kaliteli deterjanlar kullanılarak detaylı olarak temizleme işlemi yapılır.
  • Bina içerisinde asansörleri, merdiven korkuluklarının temizlenmesi sağlanır.
  • Genellikle ofis camları haftalık olarak temizlenmek ile birlikte aşırı kirli olması durumunda günlük temizlik işlemlerine dahil edilmektedir.
  • Tuvalet, banyo gibi özellikle hassasiyet gösterilmesi gereken alanlar günlük olarak dezenfektan özellikte temizleyiciler ile temizlenmektedir. Bu alanlardaki lavabo armatörlerin kapı kulpları ve benzeri akşamdan farklı bezlerle dezenfekte edilerek temizlenmektedir.

İş Yeri Temizliği Fiyatları

Firmamız işyeri temizliği hizmetleri kapsamında detaylı olarak temizlik faaliyetleri yürütmektedir. Alanında 4. olan uygulamalar ile işyerlerinde hijyenik ortamdan oluşturmakta ve bu yönüyle de birçok referans kazanmaktadır. Firmamız üstün kalitesi ile alanlarınızı konforlu ortamlara çevirirken en uygun ücretlerle hizmet vermektedir. Bizden fiyat teklifi almadan kaliteyi ucuza bulduğunuzdan emin olmayın.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak