İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Ülkemizin nüfusu gün geçtikçe hızla artmaktadır. Bu artışla beraber konut yapımları da hızlı bir artış göstermektedir. Ancak yeni yapılan binaların müşteriye teslim edilmesi veya bina sahibi tarafından alınan binanın oturulabilecek bir hale getirilebilmesi için detaylı bir temizlik yapılması gerekmektedir. İnşaattan sonra yapılması gereken temizlik ise birçok kişinin gözünü korkutacak derecede zordur. İnşaattan artakalan molozlar, harç kalıntıları, pencerelerde ve kapılardaki jelatinler, pencerelerde yerde duvarda boya kalıntıları oldukça zor temizlenen kirlerdir. İnşaat sonrası yapılan temizlikler profesyonel ekiplerce yapılmadığında yapıya zarar verilmekte ve istenildiği ölçüde temizlik işlemi gerçekleştirilmemektedir. Firmamız inşaat sonrası temizlik hizmetleri verdiği tüm alanlarda yapım aşamasında oluşan tüm atıkları, tüm pislenmeleri detaylı olarak temizleyerek alanların ek hiçbir işlem yapmadan taşınabilir hale gelmesini sağlamaktadır.

Profesyonel Olarak Temizlik Hizmeti Veriyoruz

Yapının tamamlanması ile beraber yapıda yerleşim sağlanabilmesi için ciddi manada bir temizlik yapılması gerekmektedir. Gerek duvarlarda gerek kapılarda gerek canlardan gerekse ıslak zeminlerde birçok malzeme artığı oluşmaktadır. Bireysel olarak hem ekipmanların bulunabilmesi hem de detaylı olarak temizliğin yapılabilmesi oldukça zordur. Bu durumlarda profesyonel firmalardan destek alınması yapılabilecek en kolay işlemdir. Firmamız çeşitli yapıların tamamlandıktan sonra inşaat pisliklerini temizlenmesinde etkin rol oynamaktadır. Firmamız profesyonel temizlik ekibi ile beraber A’dan Z’ye tüm alanların temizlenmesini sağlamaktadır. Bu kapsamda öncelikle kaliteli malzemeler kullanılmakta ve profesyonel ekibimiz tarafından en uygun temizleme yöntemlerini başvurulmaktadır. Firmamız özel cam kazıyıcılar ile yumuşatılmış olan boya ve harç kalıntılarını camlarını zarar vermeden temizlemektedir. Yaşam alanlarınıza zarar vermedenhassas malzemeler ile zeminlerde kapı ve pervazlar da bulunan harç kalıntıları boya ve benzeri kirler yumuşatılarak özenle temizlenmektedir. Tuvalet ve lavabolar da uygun temizleyici malzemeler kullanılarak derinlemesine temizlik işlemi yapılır. Mutfak dolapları ve diğer mobilya dolapları detaylı olarak temizlenir ve en sonunda süpürme işlemi gerçekleştirerek detaylı olarak zemin temizliği yapılara nemli bir bez ile tekrardan dolapların kalorifer peteklerinin ve benzeri demirbaş malzemelerin temizliği yapılır.

İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatı

Firmamız tecrübeli kadrosu ile %100 memnuniyet garantili inşaat sonrası temizlik hizmeti vermektedir. İnşaat bitiminde kalan bütün artıkların detaylı olarak temizlenip evin kullanılabilir hale getirilmesi sağlanmaktadır. Her türlü binaları inşaat sonrasında veya tadilat sonrasında itinayla en uygun fiyatlarla temizlenmektedir. Binaların büyüklüklerine ve temizliğin detaylarına göre ücretlendirme farklı olup temizlik sektöründeki en uygun fiyatlar firmamız tarafından verilmektedir.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak