Gebze Dış Cephe Cam Temizliği

Gebze Dış Cephe Cam Temizliği

Gebze Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe ve camların temizliği bina kat sayısı yükseldikçe zor bir hal almaktadır. Aniden gelen toz fırtınalı, toprak olarak yağan yağmurlar, hızlı trafik akışı gibi etkenlere bağlı olarak camlar kirlenmektedir. Gebze sanayi yapılan bölgelerimizden bir tanesidir. Kocaeli ilinin incesi ve sanayi merkezi olan Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde pek çok fabrika bulunmaktadır. Trafik, fabrika atıkları, toz, duman gibi etkenler sebebi ile binaların dış cepheleri de kirlenmektedir. Gebze Dış Cephe Cam Temizliği yapan firmamız tarafından bu sorunu çözmek artık çok kolay. Ekstrem faktörleri geride bırakan firmamızca temizlik işlemi düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Toz birikimi insan sağlığını tehlike altına almaktadır. Aynı zamanda dış görünüm olarak da olumsuz bir imaj bırakmaktadır.

Gebze Dış Cephe Cam Temizliği yapılırken çevresel faktörler dikkate alınmaktadır. Belirli önlemler dahilinde bu işlem daha güvenilir bir hal almaktadır. Camların ve dış cephenin temizlenmesi kolay değildir. Özellikle sanayi bölgesi olan Gebze’nin yoğun nüfusu ve trafik akışı da camların kirlenmesine sebep olur. İklimlerin değişmesi, çamur yağması gibi sebeplere bağlı olarak camların temizlenmesi gerekir. Nasıl ki evimizi düzenli olarak temizliyor ve kendimize temiz bir yaşam alanı sunuyorsak iş yerlerinde, hastane ve okullarda vb. alanlarda aynı kurallar geçerli olmaktadır. Sistemlerin güvenli bir şekilde çalışması amacı ile uzman bir ekipten destek almak gerekiyor.

Firmamız tarafından 40 kattan oluşan gökdelenler dahi kolay bir şekilde temizlenmektedir. Temizlikte bilinmesi ve dikkate alınması gereken noktalar bulunmaktadır. Temizliğin ne kadar sürede tamamlanacağı da bunlardan bir tanesidir. Firmamız tarafından temizlik yapılmadan önce gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Öncelikli olarak bina yapıları incelenmekte ve temizlik yöntemine karar verilmektedir. Son karar müşteriye ait olmakla birlikte yüksek kattan oluşan binalarda olayı farklı boyutlardan incelemekte yarar bulunmaktadır.

Gebze Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları

Kurumsal olarak temizlik anlayışı farklılık gösterdiği için fiyatlar konusunda da bir farklılıktan söz etmek yanlış olmayacaktır. Pek çok şirket tarafından belirlenmiş olan bir ücret sistemi bulunmaktadır. Buna karşın bina yapısı ve temel özelliklere göre fiyatlandırma yapmak daha doğrudur. Kurumsal şirketler, şahıslar vb. farklı ücretler sunduğu için teklif almak daha mantıklı olacaktır. Hatta şirketlerden demo hizmeti alma hakkınız da bulunmaktadır. Belirli bir seviyede temizlik hizmeti veren firmaların aksine kaliteli ve güvenilir hizmetimiz ile karşınızdayız. Fiyat konusunda endişeleri bir yere bırakarak hızlı ve profesyonel bir şekilde temizlik hizmetini tamamlıyoruz. Şirketimiz tarafından önemli olan konu müşteri memnuniyetidir. Çalışan güvenliği, yüzeylere zarar vermeden temizlik sağlamak gibi noktaların yanı sıra fiyatlarımız da uygun olmaktadır.

Gebze Dış Cephe Cam Temizliği Yöntemleri

Gebze Dış Cephe Cam Temizliği yapılırken tercih edilecek pek çok yöntem bulunur. Hangi yöntemin tercih edileceği müşteri ile konuşulur. Binaların yükseltileri, girinti ve çıkıntıları farklılık gösterdiğinden dolayı uygun yükseltme aracı ile birlikte temizlik yapılır. Kurumsal firmalar sizlerin taleplerine ve görüşlerine önem verir. Sabun ve tazyikli su ile yapılan temizliğin yanı sıra bazı müşteriler sizlerden kendi tercih ettikleri temizlik malzemelerini kullanmayı da talep edebilir. Kimyasal çözüm odaklı olmayıp cam ve kompozit yüzeylere zarar vermektedir. Bu sebeple uygun yöntemin tercih edilmesi ve temizlik malzemelerinin içeriği incelenmelidir.

Firmamız tarafından dikkat edilen noktalardan bir tanesi de ürün kalitesidir. Camların temizlenmesi üstün körü olarak yapılacak bir işlem değildir. Camlarda var olan lekeler dışarıdan bakıldığında belli olmaktadır. Cam temizliği yapılırken aynı zamanda kimyasal maddelerden de uzak durmak gerekir. Temiz olana dek gerekli olan işlemler yapılmalıdır. Plazalar, gökdelenler vb. yüksek binaların temizliği uzun süreli olabilmektedir. Kabul edilebilir bir sürede bu hizmet verildiğinde sorun yoktur. Doğru işletme güven arz edeceği gibi aynı zamanda güvenle cam temizleme işlemini de yaparlar. Temizlik malzemelerinin cama sıkılması, silgeçler ile dikkatli bir çekiş işlemi yapılması, su ile tekrar durulama ve mikrofiber bezler yardımı ile cam ve kompozit yüzeylerin zarar görmeyecek şekilde silinmesi işlemlerinden oluşan cam temizliğinde firmamız tarafından özel sistemler kullanılmaktadır. Bir alanda uzman olmak her konuda uzman olmak anlamı taşımaz. İç temizlikten sorumlu olan firmalar da bu denli tehlike gerektiren bir iş içinde bulunmaz.

Gebze Dış Cephe Cam Temizliği ve Güvenlik

Büyük binalar ve gökdelenler açısından konu değerlendirildiğinde cam temizliği yapılırken kontrolde kayıplar meydana gelebilmektedir. Güvenlik iş verenler tarafından düşünülmelidir. Maksimum seviyede kazaların önlenmesi adına çalışmalar yapılmalıdır. Genel olarak asansörlü vinçlerin tercih edildiği sektörde çalışanlar bir kutu içinde yer alır ve düşme tehlikesi en aza indirgenerek Gebze Dış Cephe Cam Temizliği işlemi tamamlanmış olur. Ayrı bir iskele sistemi de kullanılmakla birlikte bazı noktalarda dağcı tipi silme işlemi yerine getirilmektedir. En yüksek binaların dahi kolaylıkla silinmesini sağlayan pek çok sistem bulunmakta ve Ahenk Pak Temizliktarafından da kullanılmaktadır.

Gebze Dış Cephe Cam Temizliği Avantajları Nelerdir?

Gebze Dış Cephe Cam Temizliği sağladığı pek çok avantaj ile bilinmektedir. Binaların dış cephe temizlikleri aslında malzemenin ömrünü artırmaktadır. Binalara yapılan önemli bir yatırım olan cam ve dış cephe malzemelerinin zarar görmemesi, zamanla renginde solma ve aşınma olmaması, dağılma ve sökülme gibi sorunlar meydana gelmemesi adına temizlik işlemi periyodik aralıklar ile yerine getirilmesi gereken bir konudur. Markalar kurumsal kimliklerini kazandıklarında dikkat edilen noktalardan biri de iş yerleri olmaktadır. Gökdelen ve kulelerin temizliği yapıldığında ışıltısı ile dikkat çekmektedir. Firmamız ile anlaşma sağladığınızda yapılan temizlik sonrasında iç ortamın aldığı ışık miktarının da arttığını görmüş olacaksınız.

Ahenk Pak Temizlik tarafından kullanılan temizlik malzemeleri çevre ve insan sağlığını tehlikeye atmamaktadır. Aynı zamanda firmamız uygun fiyatlar ile hizmet verdiği için bütçeniz da yorulmayacaktır. Binalara estetik bir görünüm kazandıran dış cephede temizlik özellikle bazı sektörler için gerekliliktir. Gıda imalat ve satışı yapan firmaların dışarıdan bakıldığında kirli ve tozlu görünmesi doğru olmayacaktır. Dış cepheye estetik kazandıran temizlik aynı zamanda tercih edilme oranınızı da artıracaktır. Dış cephelerin zamanla aşınma ve kirlenmeye maruz kalmaması adına seçilecek temizlik malzemeleri özenle seçilmeli, çalışanların güvenliği sağlanmalı ve müşteri memnuniyeti hedeflenmelidir.

Sizler de güvenilir ve profesyonel firmamız ile iletişime geçerek Gebze bölgesindeki binalarınız için dış cephe ve cam temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak