Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Pek çok kişinin çalıştığı ve paylaşmak zorunda kaldığı ortamlar olan fabrikaların temizliği çalışanların sağlığı için çok önemlidir. Kalabalık ortamlarda herhangi bir enfeksiyon oluştuğunda pek çok kişiye bulaşır ve hastalık yüzünden işletmenin işleri aksar. Fabrika temizliği işte bu noktada önemi artan bir temizliktir.  Pandemi dönemi yaşadığımız bu dönemde covid-19 virüsünün en fazla yayılabileceği alanlar olan fabrikaların kurumsal firmalarla anlaşmalar yaparak temizliğe daha fazla önem verdiğini görmekteyiz.

Fabrikanız her ne işi yapıyor olursa olsun çalışan kişilerin sağlığı için düzenli ve özenli bir biçimde temizlenmelidir. Bu konuda kurumsal firmamız gerekli tüm belgelere sahiptir. Aynı zamanda bünyesinde her geçen gün artan eğitimlerle yetiştirdiği uzman elemanları ile fabrikanızın temizliğini en iyi şekilde yönetecektir.

Fabrika Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Fabrika temizliği denilince akla hem çalışılan ortamın temizliği düşünülmeli hem de fabrikada bulunan makinelerin temizliği gelmektedir.  Fabrika çalışanlarının sağlığı için bulunulan ortamın düzenli olarak temizlenmesi oluşabilecek enfeksiyonel ve mikrobik hastalıkları engelleyecektir. Firmamız hem ortam temizliğini hem de kullanılan her tür makinenin temizliğini hijyenik kurallara göre yapılmasını sağlar.

Profesyonel temizlik ekibimiz temizlik için gereken tüm makine teçhizatı ve gerekli temizlik malzemelerini bünyesinde bulundurur. Öncelikle fabrikayı ve makineleri analiz ederek gerekli olan temizlik planını ve malzeme listesini oluşturur. Gerekli fiyatı çıkararak yetkililere en uygun fiyatı sunar. Teklifin kabulü halinde hemen temizlik işlemlerini başlatır.

Fabrika makinelerinin cinsine göre uygun temizlik malzemeleri seçilir ve makinelere zarar vermeden oluşan lekeler temizlenir. Fabrika temizliğinde makine temizliği hem kullanan işçi sağlığı hem de makinenin uzun ömürlü olması açısından çok önemlidir. Firmamız bu konuda büyük özen göstererek temizlik işlemini teslim eder.

Fabrika Temizliğinde Dikkat Edilecek Hususlar

Ülkemizin ve tüm dünyanın yaşadığı covid-19 virüsü nedeni ile fabrika temizliğine gösterilen özen fazlasıyla artmıştır. Kalabalık ortamlarda çalışmak normalde çok zorken şimdi herkesin daha fazla dikkat etmesi gerekir. Firmamız bu konuda bütün önlemleri alarak çalışmalarını sürdürür.

Fabrika temizliğinde ne fazla dikkat edilmesi gereken kullanılan makinelerin temizlenmesidir. Bazı makineler oldukça yağlı ve temizlenmesi güç olabilir. Profesyonel ekimiz bu konuda makinelere zarar vermeden yağdan ve kirden arındırarak makinenizden daha fazla verim almanızı sağlar. Firmamız için en önemli husus müşteri memnuniyetidir.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak