Ev Temizliği

Ev Temizliği

Uzun yıllardır hizmet sektöründe bulunan Ahenkpak temizlik Şirketi olarak sizi yormadan profesyonel çalışanlarımıza evinizi güvenle temizliyoruz. Gözünüz arkada kalmasın diye  biz size güven ve temizlik veririz. Yedi yirmidört saat Online’ız.
Temizlik işi başlangıçta bakılınca kolay bir iş gibi gözükse de özellikle büyük ve detaylı mekanlarda yapılan temizlikle çok uzun bir zaman ve emek gerektiren bir iştir.  Uzun yıllardır hizmet sektöründe Bulunan Ahenkpak temizlik firması olarak profesyonel çalışanlarla çalışıyoruz.

AHENKPAK  EV  TEMİZLİKLERİDE  hedefimiz; temizlik sektöründe yenilikçi, dinamik, özverili, ekonomik ve profesyonel yaklaşımlarla, yüzde yüz müşteri odaklı bir anlayışla  ev temizliğinde hizmet vermektir. ev temizliği konusunda son derece hasas ve titiz biri  iseniz bu konuda en iyi hizmeti Ahenkpak çalıșma arkadașları ile en iyi temizlik hizmetini vaat etmekteyiz Müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en uygun fiyata sunmak her zaman ilk önceliğimizdir. Ahenkpak Temizlik kaliteli ve hijyen dolu bir ev temizliği size en uygun fiyattan verebilmek için yıllardır çalışmalarını sürdürmektedir. Eğitim almış uzman kadrosunda koordinasyon çalışmaları sayesinde oldukça verimli yürütülen bir temizlik çalışması sunulmuştur.Ahenkpak Anadolu yakasının her yerine hizmet vermektedir hizmet götüren firmamız yenilikçi, son teknolojilerin peşinde başarılı bir firmadır.

Firmamız müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş Anadolu yakası ve çevresinde  hizmet veren profesyonel bir temizlik şirketidir. ev temizlik fiyatları konusunda;  Ahenkpak müşteriyi düşünen en iyi temizlik şirketleri içerisinde önde gelen bir firma anlayış ile bütçenizi düşünerek Ahenkpak  Siz değerli müşterilerimizin, sunmuş olduğumuz temizlik hizmetinden memnun kalmalar. Temizlik için çok çok önemlidir. Müşteri memnuniyeti ilkemiz ışığında en büyük sermayesi olan işini iyi yapan ve işinin gerektirdiği donanıma sahip olan eğitimli personeller ile çalışıyoruz. Tüm Temizlik işleriniz için uzman ekibimize güvenebilir, gönül rahatlığı ile   ev  temizliğinde  bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Her müşterinin farklı olduğunu biliyoruz, bu yüzden iş ihtiyaçlarınıza uyacak, uygun fiyatlarla özelleştirilmiş bir çözüm yaratmak için çalışıyoruz. İşletmenizin yalnızca temiz görünmesini değil, aynı zamanda çalışanlar ve müşteriler için de sağlıklı bir  ev ortamı olmasını sağlamak için Ahenkpak ile hizmetinizdeyiz.

Ev temizliği konusunda zamanınız olmadığında, evinizde büyük temizlik yapmaya karar verdiğinizde ya da tek başına yapılamayan temizliklerde mutlaka bir yardımcıya ihtiyaç duyarız. Bu gibi durumlar için firmamız istediğiniz zaman temizlik elemanı ihtiyacınız için yanınızda olacaktır. Bünyemizde çalışan profesyonel temizlik elemanlarımız ile en kısa sürede evinizi tertemiz yaparak teslim ederler.

 Evinizin en önemli bölümü olan mutfağınızın temizliğinin özenle yapılması gerekir. Pandemi döneminden sonra temizliğe daha fazla önem verdiğimiz şu günlerde firmamız gerekli tüm modern temizlik aletlerine sahiptir. Banyo ve mutfak temizliğinde en ince noktalara kadar özenle temizlik yapan uzman çalışanlarımız tüm hijyen kurallarına uygun olarak temizlik yaparlar. Tüm camların, kapıların ve ev için gerekli olan tüm yerlerin temizliği en kısa sürede yapılarak eviniz sizlere hijyen edilmiş olarak teslime edilir.

Ev Temizliğinde Güvenilir Hizmet Anlayışı

Evimiz bizim için en önemli yaşam alanımızdır. Bu yüzden temiz olması çocuklarımız ve bizim sağlığımız için en oldukça önemlidir. Herkes evinin temizliğini yapar fakat bazen yapılan temizlik yeterli olmayabilir. Her konuda güvenebileceğiniz ekibimiz evinizi kendi evi gibi temizleyerek size daha hijyen bir ortam sağlar.

Ev temizliği için evinize gelen firmaların ve elemanlarının güvenilir olması gerekir. Firmamız bu konuda gerekli tüm belgelere sahiptir. Tüm çalışanlarımız çeşitli aşamalardan geçirilerek ve eğitimleri sağlanarak firmamızda işe alınırlar. Güven her şeyden daha önelidir. Bu yüzden sertifikalı ve güvenilir firmalarla çalışmak gerekir.  Çalıştığımız firmaların referanslarını inceleyebilir ve bizi ziyaret ederek çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz. Firmamız için müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Evinizi Nasıl Temizliyoruz?

Evinizi temizletmeye karar verdiğinizde bizi arayarak talepte bulunduğunuzda profesyonel ekibimiz eve gelerek evin kirlilik derecesini tespit eder. Ev temizliğini buna göre planlayarak temizlik malzemelerinin seçimin yaparlar.

Ev temizliği için malzemeler belirlendikten sonra iş bölümü yapılarak en fazla kirlenen mutfak ve banyo gibi yerlerde uygun temizleyiciler kullanılarak dip köşe detaylı temizlik işlemini yaparlar. Daha sonra temizlenecek diğer alan ve odalara geçerek özenle dip köşe temizliğe devam ederler. Tüm odalar ve gerekli yerlerin temizliği bittikten sonra genel bir kontrol yapan ekibimiz eviniz size tertemiz olarak teslim eder.

0542 805 7604

 
HEMEN ARAYIN ! 

Ahenk_Pak