Çekmeköy Temizlik Şirketi

Çekmeköy Temizlik Şirketi

Çekmeköy Temizlik Şirketi

Temizlik imandan gelir sözü temizliğin hayatımız için önemli bir unsur olduğunu anlatırken günümüzde yaşanan korona virüs salgını adeta temizlik olmazsa olmazlarımızdan olduğunu kanıtlamış durumdadır. Herkes evinin temiz olmasını ister. Ofis ve işyerleri ne kadar temiz ve hijyen olursa personelin daha verimli çalıştığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Temizlik toplu kullanım alanlarında da olması şarttır. Temizlik ayrıca sağlığımızı da olumlu yönde etkiler. Profesyonel temizlik hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizintüm ihtiyaçlarına cevap verenÇekmeköy temizlik şirketi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Ofis, büro, endüstriyel temizlik, villa ve kurumsal firmaların temizlik hizmetlerinin yanı sıra personel istihdamı gibi alanlarda uzmanlaşmıştır. Firmamız tüm temizlik hizmeti ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaya devam ediyor. Müşteri odaklı çalışmayı kendisine ilke edinen firmamız müşteri memnuniyetini %100 sağlamayı da kendisine hedef edinmiştir.

Çekmeköy temizlik şirketiPersonel

Çekmeköy temizlik şirketipersonel seçiminde de seçici davranmaktadır. Hijyen ve temizlik eğitimlerine gönderdiği ve sertifikası bulunan deneyimli personellerle çalışmayı tercih eder. Ayrıca müşterilerinin temizlik konusunda ihtiyaç duyduğu personel konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bünyesinde barındırdığı personelin adli sicil kayıtları gibi güvenlik kayıtlarını da bulundurmaktadır. Firmamız başarısını müşteri odaklı olması ve deneyimli personelleri ile sürdürmeye devam etmektedir.

Çekmeköy temizlik şirketi Fiyatları

Çekmeköy temizlik şirketifiyatları en ekonomik ve uygun fiyat politikasını sürdürmeyi ilke edinmiştir.  Temizlik hizmetleri sektöründe standart bir fiyatlandırma olması mümkün değildir. Temizlik fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişmektedir. Bu etkenlerin en önemlisi ise ihtiyaç duyulan temizlik yapılacak alanın büyüklüğüdür. Alan büyüklüğünün yanı sıra alanın temizliği için gerekli olan personel sayısına bağlı olarak da değişiklik göstermektedir. Bu nedenle firmamızın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Telefonla arayarak taleplerinizi bildirilebilir fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda fiyat onaylandıktan sonra size uygun gün ve saatte temizlik işlemlerinizi gerçekleştirilmektedir. Temizlik işleminiz tamamlandıktan sonra tekrar talebiniz olması doğrultusunda temizlik hizmetimizden faydalanmaya devam edebilirsiniz. Randevu taleplerinizi temizliğin yapılmasını istediğiniz günden birkaç gün önce gerçekleştirmelisiniz. Temizlikle ilgili tüm ihtiyaçlarınız için doğru adreste olmaya devam edin.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak