Buharlı Değerli Halı Temızliği

Buharlı Değerli Halı Temızliği

Buharlı Değerli Halı Temizliği

Birçok halı türü yaşam alanlarımızı süsleyen en nadide parçalar haline gelebilmektedir. Hem yaşam alanlarımızda bir gereksinim hem de dekoratif ürün olarak kullandığımız halılar yaşam alanlarımızda en çok kir barındıran ve bu yönüyle de insan sağlığını tehdit edebilen eşyalar arasında yer almaktadır. Kirler yanında zaman içerisinde halılarda küçük canlı organizmaların türemesi ve yaşam alanlarına gelmesi farklı problemleri de beraberinde getirmektedir. Buharlı değerli halı temizliği hizmetimiz ile değer verdiğiniz tüm halı modelleri itina ile ve zarar vermeden temizlenmektedir. Gösterecek antibakteriyel uygulamaları içerisinde barındıran teknikler sayesinde halılarınızın ömrü uzarken aynı zamanda halılarınızın kıl diplerinde yuvarlanmaya çalışan mikro canlıların yuvarlanmasına da engel olunmaktadır. Mikro canlıların yuvarlanmasına da engel olunmaktadır.

Buharlı Temizleme Nasıl Yapılır

Buharlı temizlik hem görünüm anlamında temizlik hem de derinlemesine mikropların ve mikro canlıları temizlemesi anlamında büyük avantajlar sunmaktadır. Özellikle el dokuması, tarihi öneme sahip halılarda yıkama işlemlerinde hassas davranılması ve halılara zarar vermeyen yöntemlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Fırçalama ile halı yıkama temizliği yapan makinalar tarihi veya değerli halılara zarar verebilir ve zaman içerisinde yıpranmasına yol açabilir. Hem halılarda hem koltuk ve benzeri birçok ev eşyasında zarar vermeden yıkama işlemi gerçekleştirebilmek için geliştirilmiş olan buharlı yıkama makineleri ile en değerli halı ve türevleri zarar vermeden derinlemesine temizlenebilmektedir.Buharlı değerli halı temizliği işlemleri ile halılarınız vakumlama teknolojisi kullanan makine sayesinde tüm mikroplardan vekirlerden vakumlanarak kurtulur.

Buharlı Yıkama Fiyatı

Buharlı değerli halı temizliği haricinde buharlı makineler ile birçok temizlik işlemi yapılabilmektedir. Farklı aparatlar kullanılarak farklı temizlik işlemlerinde faydalanmak mümkündür. Yaşam alanlarınıza hijyenik bir ortam sunmak için buharlı temizlik uygulamaları yapabilen makine ve ekipmanlar geliştirilerek yaşam alanlarınızda ki tüm ortamlara hitap edebilir bir forma dönüştürülmüştür. Buhar makineleri ile değerli halı temizliği haricinde küvet temizliği, ahşap parke temizliği ve klozet temizliği, fırın ocak ve benzeri alanların temizliği ve gün koltuk temizliği bir gün kalorifer peteği ve mermer alanların temizliği gibi birçok temizlik yapılabilmektedir. Tüm temizlik işlemlerimiz en uygun fiyatlarla tarafınıza sunulmaktadır. Avantajlı fiyat tekliflerimizden faydalanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak