Bostancı Temizlik Şirketi

Bostancı Temizlik Şirketi

Bostancı Temizlik Şirketi

Temiz bir ortamda yaşamak ve temiz bir ortamda çalışmak herkesin istediğidir. Temizlik olmazsa olmaz bir konudur. Çünkü temiz olmayan bir ortamda yaşamak ve çalışmak sağlığı da olumsuz yönde etkiler. Sadece evlerin değil toplu kullanım alanlarının da temiz olması önemlidir. Özellikle korona virüsün ortaya çıkması ile beraber temizlik konusu 10 kat daha fazla önem kazanmıştır. Bu nedenle toplu kullanım alanlarında profesyonel temizlik şirketlerinden faydalanmak iyi bir seçenek olacaktır. Bostancı temizlik şirketi olarak size ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda temizlik hizmeti vermeyi sürdürüyoruz.  Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizi müşterilerine çeşitli alanlarda hizmet vermeye devam ediyor. Yaptığı başarılı çalışmalarla birçok referansa sahip olan firmamız temizlik hizmetlerinin yanı sıra personel ihtiyacınızı da giderme konusunda da sizlere hizmet vermektedir.

Bostancı Temizlik ŞirketiHizmetleri

Bostancı temizlik şirketi hizmetleri ev, ofis,  apartman temizliği, büro, fabrika, otel, cami, kurumsal firmalar, villa temizliği, inşaat temizliği, dış cephe temizliği, yangın sonrası temizliği bulunmaktadır. Tüm temizlik hizmetlerimizde bünyemizde çalışan profesyonel hijyen eğitimi sertifikasına sahip deneyimli personellerimizle ihtiyaç duyduğunuz temizlik hizmetini sağlıyoruz. Bunun yanı sıra personel ihtiyacınızı karşılama noktasında da siz müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. 7/24 temizlik hizmeti veren firmamız bu yönüyle de vardiyalı sistemle çalışan kurumsal firma müşterilerimizin düzenini bozmadan temizlik hizmetimizi vermeye devam ediyoruz. Müşteri odaklı politikasını sürdüren firmamız müşteri memnuniyet formları ile müşteri memnuniyetinde başarılı olmak hedeflerinin arasında yer alır.

Bostancı Temizlik Şirketi Personel

Bostancı temizlik şirketi personel seçiminde de seçici davranmaktadır. Hijyen ve temizlik eğitimlerine gönderdiği ve sertifikası bulunan deneyimli personellerle çalışmayı tercih eder. Ayrıca müşterilerinin temizlik konusunda ihtiyaç duyduğu personel konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bünyesinde barındırdığı personelin adli sicil kayıtları gibi güvenlik kayıtlarını da bulundurmaktadır. Yaptığı başarılı çalışmalarla birçok referansa sahip olan firmamız temizlik hizmetlerinin yanı sıra personel ihtiyacınızı da giderme konusunda da sizlere hizmet vermektedir.  Firmamız başarısını müşteri odaklı olması ve deneyimli personelleri ile sürdürmeye devam etmektedir. Her türlü sorun ve önerileriniz ya da talepleriniz için müşteri hizmetlerimizi arayınız. Web sitemizi ziyaret edebilir fiyatlarımız hakkında bilgi almak için telefonla arayabilirsiniz.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak