Beykoz Temizlik Şirketi

Beykoz Temizlik Şirketi

 

Beykoz Temizlik Şirketi

Temizlik hayatımızın en önemli unsurlardan biridir. Ancak bu önem korona virüsün hayatımıza girmesiyle çok daha fazla artmıştır. Ev ya da işyerlerimizin temizliğinin yanı sıra toplu kullanım alanları avmler, camiler,  kurumlar vb. gibi yerlerinde temizliği son derece önemlidir. Temizlik hijyen kuralları içinde profesyonel biçimde yapılmalıdır. Beykoz temizlik şirketi olarak size ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda temizlik hizmeti vermeyi sürdürüyoruz.  Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizi müşterilerine çeşitli alanlarda hizmet vermeye devam ediyor. Yaptığı başarılı çalışmalarla birçok referansa sahip olan firmamız temizlik hizmetlerinin yanı sıra personel ihtiyacınızı da giderme konusunda da sizlere hizmet vermektedir.

Beykoz Temizlik Şirketi Hizmetleri

Beykoz temizlik şirketi hizmetleri ev, ofis,  apartman temizliği, büro, fabrika, otel, cami, kurumsal firmalar, villa temizliği, inşaat temizliği, dış cephe temizliği, yangın sonrası temizliği bulunmaktadır. Tüm temizlik hizmetlerimizde bünyemizde çalışan profesyonel hijyen eğitimi sertifikasına sahip deneyimli personellerimizle ihtiyaç duyduğunuz temizlik hizmetini sağlıyoruz. Bunun yanı sıra personel ihtiyacınızıkarşılama noktasında da siz müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. 7/24 temizlik hizmetiveren firmamız bu yönüyle de vardiyalı sistemle çalışan kurumsal firma müşterilerimizin düzenini bozmadan temizlik hizmetimizi vermeye devam ediyoruz. Müşteri odaklı politikasını sürdüren firmamız müşteri memnuniyet formları ile müşteri memnuniyetinde başarılı olmak hedeflerinin arasında yer alır.

Beykoz Temizlik Şirketi Fiyatları

Beykoz temizlik şirketi fiyatları en ekonomik ve uygun fiyat politikasını sürdürmeyi ilke edinmiştir.  Temizlik hizmetleri sektöründe standart bir fiyatlandırma olması mümkün değildir. Temizlik fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişmektedir. Bu etkenlerin en önemlisiise ihtiyaç duyulan temizlik yapılacak alanın büyüklüğüdür. Alan büyüklüğünün yanı sıra alanın temizliği için gerekli olan personel sayısına bağlı olarak da değişiklik göstermektedir. Bu nedenle firmamızın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Telefonla arayarak taleplerinizi bildirilebilir fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda fiyat onaylandıktan sonra size uygun gün ve saatte temizlik işlemlerinizi gerçekleştirilmektedir. Temizlik işleminiz tamamlandıktan sonra tekrar talebiniz olması doğrultusunda temizlik hizmetimizden faydalanmaya devam edebilirsiniz. Randevu taleplerinizi temizliğin yapılmasını istediğiniz günden birkaç gün önce gerçekleştirmelisiniz.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak