AVM Temizlik

AVM Temizlik

AVM Temizlik

Yaşam alanlarımız kadar geçici bulunduğumuz ortamlarında temizliği bir hal önemlidir. Özellikle alışveriş merkezleri kalabalık bir kitle tarafından sürekli olarak ziyaret edilmesi nedeniyle sık sık etkilenen ve hijyene gereksinim duyan bir ortamdır. Bulaşıcı hastalıkların en çabuk yayılma ortamı bulabileceği alanlar arasında yer alan AVM merkezleri periyodik olarak temizlenmesi gerekmektedir. Firmamız AVM temizlik hizmetleri ile alışveriş merkezlerinde gereksinim duyduğunuz her türlü temizlik hizmeti detaylı olarak vermektedir. Alışveriş merkezlerinde birçok farklı firmanın bulunması, birçok farklı bölümün bulunması ve genel itibariyle büyük bir alan olması temizlik işlemlerini zorlaştırmaktadır. Gelişen teknolojiler sayesinde tuvalet banyo, iş merkezleri ve zeminler olmak üzere tüm alanlarda detaylı olarak temizlik işlemleri kolaylıkla sürdürülmektedir.

AVM Temizlik Türleri

AVM’lerde çeşitli temizlik alanları bulunmaktadır. Temizlenecek alanların farklılığı nedeniyle farklı temizleme metotları uygulanmaktadır. Bu kapsamda AVM temizlik hizmetleri farklı temizlik hizmetlerini bir arada barındıran malıdır. Firmamız tarafından sunulan hizmetler kapsamında müşterinin gereksinimlerine göre çeşitli temizlik personelleri yarı zamanlı ya da Tam zamanlı olarak alışveriş merkezlerinde görevlendirilmek dedir. Alışveriş alanlarında en sık kullanılan ve hijyene en çok dikkat edilmesi gereken yerlerden biri olan davalar ve tuvaletten firmamız personelleri tarafından belli aralıklarla temizlenmek de ve dezenfekte edilmektedir. Firmamız tüm zeminlerin belli aralıklarla temizlenmesi için teknolojik olarak geliştirilmiş olan süpürme ve paspaslama makinalarından yardım almaktadır. Böylece devasa büyüklükteki alanlar dahi gün içerisinde birçok kez temizlenmektedir.

AVM Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

AVM temizlik işlemlerinde temizliğin kalitesi kadar temizlik uygulanırken dikkat edilmesi gereken farklı durumlarda bulunmaktadır. Alışveriş merkezlerinin özellikle faaliyet gösterdiği zaman diliminde yapılan temizlikler in müşterilere rahatsızlık vermemesi oldukça önemlidir. Bu kapsamda kullanılan temizlik makinalarının ses düzeylerinin oldukça düşük olması gerekmektedir. Aynı zamanda ortamda sabun ve deterjan artıklarının kalmasına bağlı olarak kaymaya ve düşmeye bağlı olarak yaralanmalara sebep verilmemesi gerekmektedir. Profesyonel olarak sunulan hizmetlerde bu tarz problemlerle karşılaşılması mümkün değildir. Firmamız hizmet sunmuş olduğu tüm alanlarda profesyonel olarak temizlik uygulamalarını sürdürür ve bu uygulamalar sayesinde A’dan Z’ye alanlardaki temizliklerde kaliteli temizlik uygulamaları göze çarpar. Firmamız rutin olarak alışveriş merkezlerinde yürüyen merdivenden bir gün asansörler, cam korkuluklar, bütün metal yüzeyler, zeminler, otoparklar gibi aklınıza gelebilecek her alan için detaylı AVM temizlik programlaması yapmaktadır.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak