Anadolu Yakası Dış Cephe Cam Temizliği

Anadolu Yakası Dış Cephe Cam Temizliği

Anadolu Yakası Dış Cephe Cam Temizliği

İstanbul Anadolu Yakası Dış Cephe Cam Temizliği hizmeti veren firmamız tarafından apartman, gökdelen, plaza gibi farklı kat yapıların ilişkin temizlik işlemleri vinç ve asansörler yardımı ile profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Dış cephelerin temizliği konusunda kullanmış olduğumuz malzemeler özel temizlik ekipmanlarından oluşmaktadır. Tamamen 1. Sınıf kaliteli ürünlerden oluşan temizlik malzemelerimizin TSE belgesi olmasına da imtina göstermekteyiz. Sırf maliyetleri düşürmek adına uygun fiyatlı ve markası belli olmayan ürünleri tercih etmemekteyiz. Temizlik politikamızda müşteri memnuniyeti olması sebebi ile bu tür malzemelerin dış cephelere zarar verdiğini biliyoruz. Müşteri kaybetmek yerine para kaybetmeyi tercih eden Ahenk Pak Temizlik olarak ürünlerde kaliteli malzemelerden tercih etmekteyiz.

Hizmet alımı sağlayan müşterilerimizin memnuniyeti bizler için onur vericidir. Görsel açıdan camların ve dış cephenin temizlenmesine yardımcı olan temizlik malzemelerinin insan ve çevre sağlığını da tehlikeye atmaması gerekir. Eğer dış cephe temizliği ihmal edilirse zamanla dış faktörlere bağlı olarak zeminde lekelenme ve oksitlenmeler meydana gelmektedir. Binaya çirkin bir görünüm kazandıran bu olay aynı zamanda kalıcı lekelere de davetiye çıkarır. Binayı satmak istediğinizde çirkin görünümü sebebi ile kazancınız düşer. Aynı zamanda kiralarken de maliyetler düşmektedir. Dış cephe ve camlar binanın dış görünüşüne önem kazandırdığı için ortamın albenisinin yok olmaması adına dış cephe temizliğine dikkat edilmelidir.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Anadolu Yakası Dış Cephe Cam Temizliği yapan firmamız tarafından öncelikle bina cephesi üzerinde inceleme yapılmaktadır. Binanın hangi yöntemler kullanılarak temizleneceğine karar vermek için bir keşif heyeti görevlendirilmektedir. Heyet kullanılacak ekipmanlar noktasında da belirleme yapar. Sepet, platform, vinç ve dağcı temizlikçiler vasıtası ile yapılan işlemler neticesinde temizlik de pratik bir hal almaktadır. Temizlik yapılacağı gün dikkat edilen en önemli detaylardan bir tanesi de hava şartları olacaktır. Fırtınalı ve yağmurlu olan havalarda dış cephe temizliğinin yapılması oldukça zordur. Temizlik yapılacak olan noktalarda temizlik aparatları ayarlanır. Temizlik işleminin etkili, hızlı ve sağlıklı sonuçlar vermesi amacı ile temizlik aşamalarına uyulması gerekir.

Temizlik işleminin bitmesi ile birlikte gerekli kontrollerin de sağlanması gerekir. İşlerin titizlik ve profesyonellik ilkesi ile yapılması gerekir. Temizlik sonrası dış cephenin zarar görmediğinden emin olmak gerekir. Temizlik yapılırken dış cephe malzemesi ve camlar çizilmemelidir. Temizlik işlemi güven içinde tamamlanmalıdır. Cam temizliği dendiğinde pek çok kişinin suratı değişse de evlerde bulunan camların temizliği devede pire kadardır. Büyük ve yüksek katlı binalarda temizlik işlemi zor olmakla birlikte amatör kişiler ve firmalar tarafından yapıldığında pek çok sorun meydana gelebilmektedir. Bu sebeple firmamız ile anlaşma sağlayabilirsiniz. Sektörde profesyonel olarak hizmet veren Ahenk Pak Temizlik tarafından siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı ve kusursuz hizmet sunuyoruz.

Anadolu Yakası Dış Cephe Cam Temizliği Firması Nasıl Seçilir?

Anadolu Yakası Dış Cephe Cam Temizliği yapılırken hizmet almak isteyenler tarafından ilk dikkat eden faktör fiyat olmaktadır. Temizlik konusunda kendini ispat etmemiş, referansları olmayan firmalar tercih edildiğinde de pek çok sorunla karşılaşılacaktır. Bu sebeple sektörde uzun yıllardır var olan, gerekli belgelere sahip, gerekli kurumlardan izinleri tam firmalar ile iş birliği yapmak gerekmektedir. Firmamız bu anlamda biçilmiş kaftan olup pek çok başarılı projeye de imza atmış durumdadır. Sektörde uzun yıllardır var olan firmamız güvenlik önlemlerini alarak bu hizmeti vermektedir. Cam temizliği dendiğinde suratlar hemen değişmektedir. Ancak firmamız sayesinde bu işlem artık zor olmaktan çıkıyor.

Çevre kirliliği ve hava şartları sebebi ile dış cephede kötü bir görünüm meydana gelebilmektedir. Dış cephe temizliği dışarıdan bakıldığında pek çok fikir oluşturmaktadır. Temizlik işlemi zamanında yapılmadığında da lekeler çıkmaz ya da çıkması zorlaşır. Temizlik işleminin zor olmaması ve lekelerin katranlaşmaması adına dış cephe ve cam temizliğinde firmamızı tercih edebilirsiniz. Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik gibi İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan tüm ilçelerine hizmet sağlıyoruz. Dikkatli ve işin ehli olacak kişilerden hizmet almak pek çok sorundan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Yapılan işin son kısmında da iş alımı yapan müşteriyi tatmin etmesi gerekir. İş sağlığı ve güvenliği kuralları halinde firmaların sertifikalı personel çalıştırması gerekir.

Dış Cephe Cam Temizliği Hakkında Detaylar

Anadolu Yakası Dış Cephe Cam Temizliği belirli ve periyodik aralıklar ile yapılmalıdır. Yüksekliğinden dolayı rezidans gibi binalarda vinç gerekebilir. Bunun için uygun olan yükselti aleti seçilmelidir. Bazen dağcı platformlar işimizi görürken bazı noktalarda da vinç gerekebilir. Temizlik yapılacak olan alanın vinç gereken durumlarda vinç ile çalışmasına uygun olması gerekir. Tüm belge ve ekipmanlara sahip olan firmamız can güvenliğini hafife almaz. Uzmanlık ve dikkat gerektiren bu işte belirli bir yaş sınırı bulunmaktadır. Camların giydirme olarak kullanılan noktalarında da temizlik hizmeti verilebilmektedir. Bina yüksekliğine göre teleskopik uzatma, makaslı platform, örümcek vinç vb. tercih edilmektedirAhenk Pak Temizlikbu anlamda geniş bir potansiyele sahiptir.

Firmalar anlaşma koşulları dahilinde temizlik malzemelerini getirmektedir. Pencere kenarları, plastikler, silikon kısımlar vb. deformasyon var olması durumunda da ekstra masraf çıkabilmektedir. Cam temizliği konusunda hassa davranıldığı için işlem esnasında da özel solüsyonlardan yardım alınmakta ve tek kullanımlık bezler tercih edilmektedir. Anadolu yakasında hizmet veren firmamız tarafından uzman personel ile sahaya çıkılmaktadır. Eğitim almış sertifikalı kişilerden oluşan ekip aynı zamanda zor bir görevi de üstlenmektedir. Can ve mal güvenliğine önem veren firmamız tarafından iş özenle yapılmakta ve pek çok sorun da ön görü ile ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca temizlik sonrası binanın önünden geçenler beğeni ile bakacaktır. Camların dışarıdan görünümünün parlak olması aynı zamanda sonrasında da içeri ışık girmesini mümkün kılar ve ortam daha aydınlık olur.

Anadolu Yakası Dış Cephe Cam Temizliği yapan firmamız tarafından temizlik yapılırken binaların dış cephe malzemeleri dikkate alınır. Yüksek katlı binalarda uygun sistemler kullanılmakla birlikte paslanmaz özelliğe sahip olan pvc, alüminyum, kompozit, mozaik, mermer, granit gibi farklı yüzeylerde de rahatlıkla temizlik yapılabilir. Bina malzemesine zarar vermeyen malzemelerimiz, profesyonel tekniklerimiz ve teknoloji anlayışımız ile diğer firmalara fark atıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız tarafından okul, hastane, ofis gibi farklı ortamlara hizmet vermekten onur duymaktadır.

Fiyat bilgisi ve diğer detaylar için sizler de Ahenk Pak Temizlik ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak