Acıbadem Temizlik

Acıbadem Temizlik

Acıbadem temizlik firması olarak sektörde yıllardır hizmet veren firmamız kalitesiyle ve titizliği ile adını duyurmayı başarmıştır. Firmamız başta ev temizliği olmak üzere işyeri temizliği, dezenfeksiyonu temizlik işlemleri, cam temizliği, dış cephe temizliği, su baskını sonrası temizlik, yangın sonrası temizlik, ev temizliği, bina temizliği, endüstriyel alan temizliği, halı koltuk temizliği gibi birçok temizlik hizmeti sunmaktadır. Çalışma alanlarınızda kendinizle beraber sevdiklerinizin de korunmasını sağlamak amacıyla yeterli hizmetler sunulmaktadır. Özellikle son dönemlerde salgın hastalıklar temizlik konusundaki hassasiyetinin çok daha arttırılmasını kanıtladığı aşikardır. Bu nedenle firmamız tüm alanlarda temizliğin ve hijyenin tam manasıyla sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Gelişmiş cihazlar sayesinde birçok farklı ortamda detaylı temizlik hizmeti sunulmaktadır.

Acıbadem Temizlik Firması Seçimi

Acıbadem temizlik firmaları arasında uygulamalar ile önde gelen firmamız garantili temizlik hizmeti sunmaktadır. Kullanmakta olduğu ürünlerin tamamı Organik ve doğaldır. Yaşam alanlarında alerjen etki yaratmayan insan ve hayvan sağlığına zarar vermeyen ürünler ve yöntemler kullanılmaktadır. Bununla birlikte yaşam alanlarınıza veya çalışma alanlarınızda ekipmanlarının eşyalarınızın ve mobilyalarınızın zarar görmemesi için hassas yöntemler kullanılmaktadır. Bu sayede tüm yaşam alanlarınızda zararsız temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından yürütülmekte olan tüm temizlik işlemlerinde müşterinin talepleri ve memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Müşteri menfaatleri ön planda tutularak tüm ekipman ve temizlik malzemeleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Hızlı ve garantili temizlik hizmetlerimiz evlerden başlayarak aklınıza gelebilecek her ortama uygun sunulmaktadır.

Temizlik firması seçerken kullanmış olduğu yöntemleri mutlaka incelemeniz gerekmektedir. Aynı zamanda temizlik hizmeti sunan firmanın personellerinin de tecrübesini sorgulamalısınız. Bu kapsamda tecrübeli çalışanlar tarafından en uygun yöntemlerin kullanılması ile hem evlerinizde hem de diğer ortamlarda yapılan temizlikler de eşyalarınızın zarar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Aksi durumda alanda profesyonel olmayan bireyler tarafından yanlış uygulamaları yapılarak yaşam alanlarınızda telafisi pahalı olan kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. İstenmeyen sonuçlarla karşılaşmamak için Acıbadem Temizlik Hizmetleri sunan profesyonel firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. Firmamız İstanbul genelinde profesyonel hizmetleri ile adını duyurmuştur. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri sayesinde bir çok memnun müşteri kazanmıştır. Temizliğin en zor olduğu alanlarda dahil mükemmel bir temizlik gerçekleştirerek alanın %100 hijyenik olarak bırakılmasını sağlamaktadırlar.

Acıbadem Ev Temizliği

İnsanların en çok evde vakit geçirmesi nedeniyle en çok kirlenen ve temizle ihtiyaç duyulan alan şüphesiz evlerdir. Evlerde çocuk bulunması veya alerjik problemleri bulunan bireylerin bulunması hassas teknikler kullanılarak evlerin temizlenmesini gerektirmektedir. Firmamız özel yöntemler kullanılarak Acıbadem temizlik hizmetleri sunmaktadır. Bu kapsamda ev temizliği işlemleri de gerçekleştirmektedir. Alanında deneyimli ve profesyonel temizlik uzmanları ile yaşam alanlarının dip bucak temizlenmesi sağlanmaktadır. Firmamız yaşam alanlarındaki farklılıklara göre farklı temizlik ürünleri kullanmaktadır. Kullanmış olduğu ürünler ve teknikler tamamen insan dostu ürünlerdir. Tüm uygulamalarda antialerjik ve antibakteriyel ürünlerin kullanılarak ortamın çok daha sağlıklı bir alana dönüşmesi sağlanmaktadır.

Firmamız Acıbadem Temizlik hizmetleri kapsamında sunmuş olduğu ev temizliği hizmetini detaylı bir şekilde yapmakta ve müşterinin talebine göre belli aralıklarla tekrar ettirmektedir. Ev temizliği hizmetleri kapsamında evin en çok kullanılan alanlarından başlanarak detaylı temizlik yapılmaktadır. Firmamız çalışanları tarafından kapılar, pencereler, kalorifer petekleri, dolaplar, mobilyalar, tavan, duvar ve zeminler özelliklerine ve türüne göre itina ile temizlenmektedir. Banyolar, derz araları, duşa kabin ve aynalar tüm kireçlerinden ve pisliğinden arındırılarak temizlenmektedir. Banyoda kullanılan ekipmanlar hiçbir şekilde banyo dışında kullanılmamakta tuvalette kullanılanlar da aynı şekilde tuvalet dışında kullanılmamaktadır. Firmamız ev temizliği kapsamında mutfak eşyalarınızı ve ev elektronik eşyalarınızı da itina ile temizlemektedir.

Acıbadem Ofis Temizliği

Ofisler günümüzde bir hayli fazladır. Hem büyük ofisler hem de küçük ofisler bulunmaktadır. Ofislerin türü ne olursa olsun çalışma performansının arttırılması ve gelen müşterilere karşı iyi bir izlenim oluşturulması için temizliğin detaylı olarak yapılması gerekmektedir. Belli aralıklarla yapılan temizlikler sayesinde ortamın hijyenik görüntüsünü korunması sağlanmaktadır. Çalışma ortamlarında sigara içilmesi, sürekli olarak farklı faaliyetlerin yürütülmesi ortamın kirlenmesine neden olmaktadır. Ofisteki faaliyetlerin türüne göre kısa sürelerde veya uzun sürelerde temizlik hizmetlerinin sağlanması gerekmektedir. Ofislerin kendi alanında odaklanması için farklı alanlarda faaliyet göstermemesi daha faydalıdır. Ofislerde iş kolunun dışında bir de temizlik personelinin bulundurulması hem maddi anlamda hem de organizasyon anlamında iş yerine külfet olabilmektedir. Bu gibi durumların engellenmesi maksadıyla dışarıdan temizlik hizmetleri satın alınması çok daha mantıklı ve ekonomik olmaktadır.

Firmamız Acıbadem temizlik gereksinimlerim de detaylı olarak temizlik hizmeti sunmaktadır. Profesyonel olarak ofis temizliği hizmeti sunan firmamız yarı zamanlı veya tam zamanı fark etmeksizin tüm çalışma alanlarında çalışmaya uygun programlar hazırlayarak temizlik hizmetlerini yürütmektedir. Hem mesai saatleri içerisinde hem de mesai saatleri sonrasında temizlik hizmetleri sunan firmamız ayrıca gece vardiyalarında da temizlik hizmeti sunabilmektedir. Firmamız ofis alanlarında evrakların ve elektronik eşyaların korunması amacıyla hassas temizlik yöntemleri kullanmaktadır. Eşyalarınızı korunacağından zarar gelmeyeceğinden emin olmanız için sigorta işlemi yapılmaktadır. Ayrıca alanında deneyimli personeller seçilerek ofis temizliği hizmetleri profesyoneller ile yürütülmektedir

Acıbadem AVM Temizliği

AVM ve benzeri ortamlar birçok kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Hem bu alanların prestiji hem de ortamın hijyeninin sağlanması açısından sürekli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Özellikle günümüzdeki salgın koşulları göz önüne alındığında insanlar arasında bulaşanın en aza indirilmesi için belli aralıklarla temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerini tekrarlanması gerekmektedir. Özellikle alışveriş alanlarında ortak kullanım alanlarının sürekli temiz tutulması gerekir. Bu kapsamda Acıbadem temizlik hizmeti sunan firmamız büyük küçük fark etmeksizin  AVM'lerde müşterinin de talebi doğrultusunda tam zamanlı çalışan bulundurmaktadır. Profesyonel temizlikçiler sayesinde alışveriş merkezlerinde insanlar en çok kullandığı alanlar belli aralıklarla temizlenmektedir.

Asansörler, merdivenler, eğlence alanları ve teraslar, seyir balkonları, oturma alanları sık sık temizlenmek TV dezenfekte edilmektedir. Aynı şekilde tuvaletler de belli aralıklarla temizlenmektedir. Özellikle tuvalet gibi kritik alanlardaki temizlikler alma türlerden başlayarak lavaboların zeminlerin ve kullanılan tüm ekipmanların detaylı olarak temizlenmesini kapsamaktadır. Temizlikle beraber ortama silmiş pis ve bunaltıcı kokularında giderilmesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda alanlarda kişisel temizlik için kullanılan kağıt havlu, tuvalet kağıdı, sabun gibi malzemelerin de eksilmesi durumunda tamamlanması firmamız tarafından sağlanmaktadır. Acıbadem temizlik firması olarak hizmet vermekte olan firmamız alışveriş merkezlerinde teknolojik cihazlardan da faydalanmaktadır. Özellikle zeminlerin temizlenmesi cilalanması ve parlatılması hususunda makinalar kullanılmakta ve bu sayede alanlar %100 hijyenik hale getirilmektedir.

 

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak