Anadolu Yakası Temizlik Şirketi

Anadolu Yakası Temizlik Şirketi

Anadolu Yakası Temizlik Şirketi 
Toplum olarak hem de dini olarak temize önem veren bir ülkeyiz. Ancak özel lise Büyük ölçekli alanlarda temizlik ile Baş edebilmek büyük maliyetler ve büyük teknolojik donanımlar gerektirebilir. Örneğin evlerde kullanılan halıların temizlenmesi için yüksek maliyetli yıkama makineleri satın almak gerekebilir ya da büyük emekler harcamanız gerekmektedir. Firmamız Anadolu Yakası temizlik şirketi olarak gereksinim duyduğunuz tüm temizlik hizmetlerini ayağınıza getirmektedir. Firmamız A’dan Z’ye evlerinizde, ofislerinize, AVM’lerde, fabrikalarda atölyelerde, bodrumlarda ve daha birçok alanda detaylı olarak temizlik hizmeti vermektedir. Önceliği Anadolu Yakası olan firmamızın tüm İstanbul genelinde yaygın hizmet ağı bulunmaktadır.
Temizlik Hizmetlerimiz
Anadolu Yakası temizlik şirketi olarak hizmet vermiş olduğumu ilçelerde ve semtlerde firmamız detaylı olarak ev temizliği yapmaktadır. Son kalite ek bana kullanılarak yaşam alanlarınızın sağlığınıza hem de eşyalarınıza zarar vermeden, kansorejen içerikli maddeler kullanılmadan temizlenmesini sağlamaktayız. Kalite ve hijyeni bir arada sunmak için en gelişmiş teknolojik ürünler ile en kaliteli deterjan çeşitlerini kullanmaktayız. Firmamız ev temizliği konusunda rakipsiz bir çözüm ortağınız olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamız aynı zamanda evlerinizde ofislerinize ya da her işyerlerinde yerinde halı, yerinde koltuk yıkama gibi hizmetlerde sunmaktadır. Özellikle ofislerimizde boş olsun bir gün eşyalı olsun ya da tadilat sonrası olsun her türlü temizlik gereksinimleriniz karşılanmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda periyodik olarak ofis temizliği yapmak için ofislerinize personel görevlendirilen bilmektedir.
Rutin temizlik işlemleri için tüm çalışma ortamlarına personel ataması yapılmaktadır. Firmamızı rutin temizlikten kapsamında büyük iş yerlerinde zemin temizliği, bina temizlikleri ve gün fabrika temizlikleri, okul temizliği, Otel temizliği, alışveriş yeri temizliği, su baskını veya doğal afet sonrası temizlik, hastane temizliği, tarihi alan temizliği, depo alanı temizliği çeşitli alanların detaylı olarak temizliği profesyonelce firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.
Anadolu Yakası Temizlik Ücretlendirmeleri
Anadolu Yakası temizlik şirketi olarak faaliyet göstermiş olduğumuz farklı alanlarda farklı fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Temizlenen alan, temizlenen alanda gereksinimi duyulan ekipmanlar, sarfedilen temizlik ürünleri gelen olarak temizlik ücretlerinin oluşmasında etkilidir. Firmamız profesyonel temizlik hizmetlerini en uygun fiyatlara ayağınıza getiren firmadır.

 

Telefon Ara
whatsapp Yaz
Ahenk_Pak